Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2018

İstikbal genç odası modelleri sizlere çok farklı tasarımlar ile sunulmaktadır. Bu genç odaları dinamik ve farklı modelleri ile çok fazla tercih edilmektedir. Zaten genç odası deyince akla farklı tasarımlar gelmektedir. Bu tasarımlara ulaşabilmek için istikbal sitesine bakmanız yeterli olacaktır. İstikbal sizlere çok farklı çeşitlilik ile genç odası takımlarını sunmaktadır. Modaya ayak uyduran ve farklı modelleri ile göz kamaştıran ürünleri sayesin de istikbal oldukça sevilen ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Birçok model çeşitliliği sayesin de müşterilerine en kaliteli ürünleri sunabilmektedir. İstikbal ürünlerin de insan sağlığını düşünmektedir. İnsan sağlığına zarar vermeyecek ürünler kullanılmaktadır. Sağlık açısından onaylanan ürünler ile sizlere en kaliteli tasarımlar sunulmaktadır. Ürünler de E1 maddeleri kullanılmaktadır. Bunlar sağlık açısından onalı maddelerdir.

İstikbal genç odası modellerinde çok farklı seçenekler sunulmaktadır. Ürün çeşitliği oldukça fazladır ve bu ürünlerin her birinin tasarımı oldukça şık ve zariftir. Gençlerin isteklerine göre özel bir şekilde tasarlanmış bu ürünler gençlerin istediği modeller, sunmaktadır. İstikbal genç odası modelleri için İstikbalin sitesine bakabilir ve bu konu da fikir sahibi olabilirsiniz. Çok farklı çeşitlilikleri ile sizlere en kaliteli ürünleri her zaman sunmaktadır. İstikbal her zaman kaliteli ürünleri ile ön planda yer almaktadır. Kaliteli ve farklı tasarımları ile çok fazla tercih edilen bu modelleri istikbal sizlere her zaman sunmaktadır.

Caprice

Caprice genç odası takımı şık ve modern tarzı ile sizlere sunulmaktadır. Caprice çok fazla tercih edilen ve beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Genç odası ile kaliteli tasarımlar sizlere sunulmaktadır. İstikbal ürünlerin de kaliteli malzemeler kullanmaktadır. E1 standardına uygun malzemeler kullanmaktadır. Yani malzemeler de hiçbir şekilde kanserojen ürün bulunmaktadır. Bu ürünler oldukça kaliteli ve şık tarzları ile sizlere sunulmaktadır. Sizler de sağlığınızı tehlikeye etmemek için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Caprice genç odası takımı oldukça modern bir görünüme de sahiptir.

Caprice genç odası takımı 3 ve 4 kapılı gardırop, çalışma masası, kitaplık, komodin, karyola başlığından oluşmaktadır. Oldukça kaliteli ve farklı tasarımlar ile bu ürünler sizlere sunulmaktadır. Gardırobun yan kısımlarında LED aydınlatmalar bulunmaktadır. Bu LED aydınlatmalar gösterişli bir şekilde odayı daha tarz göstermektedir. Ayrıca dekoratif şekiller ile farklı tasarımları sizlere sunmaktadır. Bu küçük ayrıntılar odanın havasını değiştirmek de ve daha şık gözükmesini sağlamaktadır. Caprice genç odası takımı kitaplık ve şifonyeri bir arada bulundurarak farklı bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca gardırop da raflı bölme kısımları da bulunmaktadır. Bu ürünün gardırobu oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Gardırop da ki LED bölümleri ister açık isterseniz de kapalı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizlerin zevkine kalmıştır. İsterseniz geceleri açık bir şekilde bırakarak gece lambası görevi görmesini sağlayabilirsiniz.

Kayra

Kayra genç odası takımı oldukça modern ve şık tasarıma sahiptir. Bu tasarımlar sizlerin farklı tasarımlar ile buluşmanızı sağlayacaktır. Genç odaları genel de farklı tarz da olan modelleri ile çok tercih edilmektedir. İstikbal sizlere çok farklı tasarımlı modelleri sunmaktadır. İstikbal bütün ürünlerin de insan sağlığına önem vermektedir. O yüzden ürünlerin de kaliteli maddeler kullanmaktadır. Bu maddeler E1 standardına uygun maddelerdir. Yani sağlık açısından onaylanmıştır. Kanserojen maddeler kesinlikler kullanılmamaktadır. Kayra genç odası takımı oldukça beğenilen ve sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu modellere sahip olmak istiyorsanız İstikbalin sitesine bakabilir ve bu konu da fikir sahibi olabilirsiniz. İstikbal sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Kayra genç odası takımı oldukça kaliteli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Şıklık ve tarzı ön plana koyan bu modeller ile odalarınız da ferahlık ve rahatlığı da yakalayabileceksiniz. Oldukça modern tasarımları ile bu modeller sizlere sunulmaktadır. Renklerini ve tasarımlarını birbirine uyumlu bir şekle getiren bu modeller ile tasarım farkını yaşayabilirsiniz. Kayra genç odası takımı şifonyer, başlık, komodin, çalışma masası ve gardıroptan oluşmaktadır. Gardırop da raflı bölmeler ve akılıklar bulunmaktadır. Ürünlerin kalitesi ve şıklığı ile çok fazla genç tarafından beğenilmek de ve tercih edilmektedir. Bu modellerin kullanımı ve kalitesi ile oldukça memnun kalacağınız garantisini verebiliriz.

İstikbal Genç odası modellerini detaylı incelemek için tıklayınız.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı