Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Trend Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Trend genç odası takımı oldukça şık görülen takımlar arasında yer almaktadır. Sadeliği ve şıklığı aynı ada bulunduran bu takımlar sizlere kaliteyi sunmaktadır. İstikbal bütün ürünlerin de kaliteli maddeler kullanmaktadır. Kanserojen yapan maddeler kullanılmamaktadır. Ürünlerin kalitesi ile ilgili E1 standardı ile çalışmaktadır. İnsan sağlığına oldukça önem verilmektedir. Bu ürünlerin kalitesine güvenebilirsiniz. Trend genç odası takımı sürgülü kapı ve 3 kapılı olmak üzere2 çeşit alternatifi sunmaktadır. İki arklı renk seçeneğine sahiptir. Sizler renk seçimi yapabileceksiniz. Sarı ve pembe renk modelleri bulunmaktadır. Kapılı gardırobun dışında çekmece de bulunmaktadır. Çalışma masasın da kitaplık da bulunmaktadır. Renklerin farklı kullanılması ile ürünlerin gösterişli bir şekilde olması sağlanmıştır.

Trend genç odası takımı ünite kapaklarında da yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Böylece oluşabilecek kazalar engellenmektedir. Gardırop da elbise askılıkları ve raflı bölmeler bulunmaktadır. Gardırop oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Şık görünümü ile çok sevilen bu modeller çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Farklı tarzı ile gençler tarafından beğenilen bu modeller ince detayları ile şıklık katmaktadır. Bu detaylar odanın farklı bir tarzda görünmesini sağlayacaktır. Küçük detaylar aslında çok önemlidir. Sağlıklı bir şekilde kullanılan malzemeler ile sizler de bu modeller ile hem sağlığınız koruyup hem de şıklığı evinize getirebilirsiniz. Sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

İstikbal Trend Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Trend Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Trend Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Trend Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Trend Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı İstikbal Trend Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı