Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Side Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyat Listesi

Side genç odası takımı oldukça şık ve farklı tasarımlara sahiptir. Farklı dekorlar kullanılarak farklı bir tasarım sunulmuştur. Sizler de farklı tasarımlar ile tarz bir genç odasına sahip olmak istiyorsanız istikbal sitesine bakabilir ve bu konuda site aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Bu ürün beyaz renkte tasarlanmıştır. Yatağın başlığı su yeşili rengindedir. Takım kapakların da kulplar kullanılmıştır. Böylece farklı bir görünüme sahip olma seçeneği sunulmuştur.

Ufak detaylar ile farklı tarzlara sahip olabilirsiniz. Side genç odası da küçük detaylar ile sizlere gösterişli bir genç odasını sunmaktadır. İstikbal ürünlerinde insan sağlığına çok önem vermektedir. İnsanları sağlığı için kaliteli ürünler kullanmaktadır. E1 standardına uygun ürünler ile kanserojen maddelerden kaçınmaktadır.

Side genç odası takımı gardırop da oldukça kullanışlıdır. Raflı bölmeler ve elbise askılıkları için de bulunmaktadır. Bu şekilde elbiselerinizi daha kolay bir şekilde yerleştirebileceksiniz. Gardırobun taç kısmın da dekoratif ürünler ve kulplar bulunmaktadır. Bu küçük ayrıntılar odaya şıklık ve gösterişli bir görünüm sağlamaktadır. Gardırop kapaklarına yavaşlatıcı sistemler uygulanmıştır. Böylece herhangi bir kaza ile karşılaşılması önlenmiştir.

Side Genç Odası Takımı Fiyatı 2018

İstikbal Side Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyat Listesi

İstikbal ürünlerinden Side genç odası yüksek ayaklı kısımlara sahiptir. Bu şekilde odanın temizliğini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Side genç odası zarif e şık görünümü ile oldukça kullanışı bir yapıdadır. Bu modeller çok sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı