Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Gold Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Gold genç odası takımı şıklığı ve zarafeti bir arada müşterilerin sunmaktadır. Kullanılan malzemeleri ile de rengi ile de oldukça şık bir görünüme sahiptir. İnsan sağlığı için kaliteli malzemeler kullanılmıştır. E1 standardına uyan malzemeler ile kanserojen maddeler ortadan kaldırılmıştır. İstikbal ürünlerinde oldukça kaliteli tasarımlar kullanmaktadır. Kanserojen yapacak malzemelerden kesinlikle uzak durmaktadır.

Sürgülü kapılı ve üç kapılı olmak üzere 2 çeşit alternatif modelleri sizlere sunmaktadır. Sizler de odanızın boyutuna göre bu modelleri seçebilirsiniz. Ürünler de yüksek ayaklar kullanılmıştır. Bu şekilde kolay temizlik yapabilme şansı sizlere sunulmaktadır. Bu takımda opak beyaz rengi kullanılmıştır. Kapaklar da ve çekmeceler de fitiller kullanılmıştır. Bu şekilde oldukça tarz ve şık bir görünüme sahiptir.

Gold genç odası takımı ünite kapakların da yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Bu sistemler sayesinde herhangi bir çarpma ve kırma gibi durumlar ile karşılaşmazsınız Gardırobun dışında 3 adet çekmece bulunmaktadır. Kulplar üzerinde püsküller kullanılmaktadır. Gardırop da raflı bölmeler ve elbise askılıkları bulunmaktadır. Bu şekilde oldukça kullanışlı bir gardırop tasarımı bulunmaktadır. Eğer bu ürünleri ranza olarak aldıysanız ayrılabilme özelliğine de sahiptir. Bu şekilde yatakları ayırarak da rahat bir şekilde aynı şıklık ile kullanabilirsiniz. Sizlere birçok seçenek sunan Gold genç odası takımı oldukça kaliteli ve tarz bir görünümü de sizlere sunmaktadır.

İstikbal Gold Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Gold Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Gold Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Gold Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Gold Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Gold Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı