Genel

Istikbal Basel Koltuk Takimi Özellikleri & Fiyatları 2020

Sektörün ileri gelen isimlerinden Istikbal, her zaman olduğu gibi yine adı Kalite ve konforla anılıyor. Çok kaliteli ve sağlıklı kumaş & deri kullanan firma, dayanıklı iskeletiyle uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz koltuk takimini ve onunla gelen konforu evinize getiriyor.

Basel koltuk takımı zarif ve oldukça şık bir yapıya sahiptir. Çift renge sahip olup kolay silinebilir kumaş ve kolay silinebilir deriden oluşur. Yerden yüksekliği sayesinde altını kolayca silebilir ve süpürge sokabilirsiniz. Istikbal yeni nesil çek-yat özelliği ile çok kolay bir şekilde altına eşyalarınızı koyabilir ve evdeki fazlalıktan kurtulabilirsiniz. Çek-yat özelliği ile gelen misafirleriniz, kendilerini kendi evlerindeymiş gibi konforlu ve rahat hissettirecektir. Istikbal konfor anlamında S yay ile extra konfor sağlamakta ve yumuşak dokusu sayesinde konforlukta 1 numara hale geliyor.

Istikbal koltuk takim modelleri bizlere çok farklı seçenekler sunmaktadır. Bu ürünlerin tamamının tasarımı oldukça zarif ve şıktır. Yetişkinleri ve yeni ev sahiplerini göz önünde bulundurduğumuzda herkesin isteyeceği bir koltuk takimi olduğunu bilen Istikbal herkesin isteklerini göz önünde bulunduruyor.

3´lü Kanepeler:

Derinlik:98.00 cm
Genişlik:224.00 cm
Yükseklik:84.50 cm

Berjer:

Derinlik:85.00 cm
Genişlik:84.00 cm
Yükseklik:93.50 cm

2´li Kanepeler

Derinlik:98.00 cm
Genişlik:171.00 cm
Yükseklik:84.50 cm

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı