Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Kamp Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Kamp genç odası takımı modern ve farklı tasarımları ile sunulmaktadır. Farklı tasarımlar gençlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Gençler bu tasarımlar ile fark yaratabilir. Farklı tasarımları odanıza yansıtmak için İstikbal genç odası takımlarına siteden bakabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tasarım da beyaz yoğun olarak kullanılmıştır. Beyazın yanın da Ladin tonu da kullanılmıştır.

İnsan sağlığı için kaliteli ürünler kullanılmıştır bu kaliteli ürünler E1 standardına uygundur. Bu tasarımlara sahip olmak için istikbal sitesine bakabilir fikir alabilirsiniz. Ayrıca kesinlikle kanserojen maddelere yer verilmemektedir. Bu ürünler oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmaktadır. Çok farklı tasarımlar kaliteli şekilde sizlere sunulmaktadır.

Kamp genç odası takımı Gardırop kapaklarına lazer uygulaması ile farklı bir tasarım yaratmıştır. Bu farklı tasarımlar çok fazla beğenilmekte ve sevilmektedir. Bu küçük tasarımlar odayı daha gösterişli ve farklı bir yapı da gösterebilmektedir. Gardırobun orta kısmın da özel eşyalarınız için bir alan bulunmaktadır. Bu modellerin gardırobu oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bu gardıroplar ile kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Kam genç odası ünite kapakların da yavaşlatıcı sistemler kullanılmaktadır. Bu yavaşlatıcı sistemler sayesinde olabilecek her türlü kaza engellenmektedir.

İstikbal Kamp Genç Odası Takımı Fiyat Listesi 2018

İstikbal Kamp Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Oda oldukça şık ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Gardırobun dış kısmın da çekmeceler de bulunmaktadır. Bu şekilde farklı tarzlara sahip olabilir odanızın tarzını da değiştirebilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı