Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Sweety Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Sweety genç odası takımı neşeli ve enerjik yapısı ile sizlere sunulmaktadır. Bu takım oldukça canlı ve neşeli renkleri bir arda tutmaktadır. Sweety genç odası takımı eğlenceli bir yapıya sahiptir. Bu sefer sadelik değil de eğlence ve canlılık daha ön plan da tutulmuştur.

Bu modelleri İstikbal sitesinden girebilir ve farkınız anlayabilirsiniz. İstikbal her ürünün de kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Çünkü istikbal için müşterilerin sağlığı her zaman önemlidir. Kaliteli ürünleri ile müşterilerine kesinlikle kanserojen madde sunmamaktadır. Kullandıkları ürünler E1 standardına uygun ürünlerdir. Bu ürünler ile kaliteli bir şekilde genç odasına sahip olabileceksiniz. Sweety odasının modellerinde de çalışma masasının üst kısmın da kitaplık bulunmaktadır. Böylece kitaplık da yer kaplamadan farklı tasarım çeşitliliği ile sizlere sunulmaktadır.

Sweety genç odası takımı gardırobu da oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Gardırobun için da raf bölmeleri ve elbise askılıkları da bulunmaktadır. Bu şekilde gardırop oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Ünitelerin ön kısımların da dekoratif bir şekilde süs uygulamaları yapılmıştır. Bu da görsel açıdan ürünlere zenginlik katmaktadır.

İstikbal Sweety Genç Odası Fiyat Listesi 2018

İstikbal Sweety Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Ünitelerin ayak kısımları yüksek bir şekilde tasarlanmıştır böylece temizliğinizi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu ürün oldukça şık ve farklı bir görünüme sahiptir. Dekor çeşitliliği ile farklı tasarımlar da sunulan bu oda çok beğenilen ve tercih edilen odalar arasında yer almaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı