Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Flora Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Flora genç odası takımı rengi ve modeli ile oldukça şık bir görünüme sahiptir. Sizlere iki tane gardırop modeli sunmaktadır. Ya da bunlar dışında bebek beşik üniteleri bulunmaktadır. Karyolanın başlığın da turkuaz rengi kullanılmıştır. İstikbal ürünlerin de kaliteye çok önem vermektedir.

Ürünleri E1 standardın da kullanmıştır. Hiçbir şekilde kanserojen madde içeren ürünler kullanılmamaktadır. İstikbal müşterilerin sağlığına öncelik vermektedir. Farklı bir kitaplık tasarımı bulunmaktadır. Böylece farklı dizaynlar ile odanız da tarz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Üniteler de temizliğin kolay yapılabilmesi için yüksek ayaklı ürünler kullanılmıştır. Bu şekilde temizliğinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Flora genç odası takımı ünite kapakların da yavaşlatıcı sistemler de kullanmıştır. Bu sistemler hızlı bir şekilde çarpma ve kırılma gibi oluşacak durumları engeller. Bu gibi durumlar oluşmaması için bu sistem özel olarak yüklenmektedir. Flora genç odasın da gardırop bölümlerin de raflı bölmeler kullanılmıştır. Elbise askılıklarını da sizlere sunmaktadır. Farklı ve şık tasarımları ile çok tercih edilen bu modeller gençlerin isteklerine göre farklı tarz da üretilmiştir. Gençler farklı tarz odaları çok beğenmektedir.

Bu odalar sizlere en kaliteli şekilde İstikbal ile sunulmaktadır. İstikbal farkını görmek istiyorsanız siteye bakabilir ve bu konu da fikir sahibi olabilirsiniz. Farklı tasarımları sizlere sunan bu modeller ile odanızı en şık modellere dönüştürebileceksiniz.

İstikbal Flora Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Flora Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Flora Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Flora Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı