Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Fashion Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Fashion genç odası takımı şıklığı ve konforu bir arada sizlere sunmaktadır. Kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir. İstikbal her ürünün de kalite ve sağlığı ön plan da sağlamaktadır. Müşterilerin sağlığı için kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Kanserojen maddelerden uzak duraktadır. Fashion genç odası modern bir tasarıma sahiptir. Küçük farklılıklar ile odanızı çok daha gösterişli hale getirecektir. Bu modeller de beyaz ve ıhlamur renk tonları kullanılmıştır. Renk kombini oldukça şık bir düzen sağlamıştır. İnsan sağlığına önem veren kalite de ürünler kullanılmaktadır. Ürünler E1 standardına uygundur. Fashion genç odası gardıropları da oldukça kullanışlıdır. Gardırop i,çerisin de raflı bölmeler ve elbise asklıkları da bulunmaktadır.

Fashion genç odası takımı gardırobun dış kısmında da çekmece bulundurmaktadır. Ünite kapaklarında da özellikle yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Bu sistemler oluşabilecek kazaları önleyebilmek için özenle tasarlanmıştır. Bu modeller yerden yüksek bir şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde temizliğinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Fashion Genç Odası Takımı Fiyat Listesi 2018

İstikbal Fashion Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal ürünleri tasarlarken müşterileri için her kısmı özenle düşünmektedir. Yüksek ayaklar ile ürünleriniz çok daha şık olmasını sağlayacaktır. Bu şekilde ürünler çok şık görünüme sahip olacaktır. Kapaklar üzerinde baskı kullanılmıştır. Böylece görsel açıdan ürün zenginleştirilmiştir. Her odada mutlaka bulunması gereken kitaplık da çalışma masasının hemen üstünde yer almaktadır. Böylece yer kaplamadan kitaplarınız da koyabileceğiniz bir alan bulunmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı