Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Rally (arabalı) Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Rally genç odası takımı çocukların hayal dünyası için özel tasarlanmış modellerdir. Bu modeller ile çocuklarınızın hayalinde ki modelleri onlara sunarak mutlu olmalarını sağlayabileceksiniz. Bu modeller iki farklı renk seçeneğini sizlere sunmaktadır. Beyaz ve kırmızı renk modellerine sahiptir. Ledli jantlar ve üç boyutlu tekerleklere sahip bir modeldir. Karyola araba koltuğu görünümü sunmaktadır.

Ayrıca bu modeller uzaktan kumandaya da sahiptir. Uzaktan kumanda ile ışığı ve sesi kontrol edebilirsiniz. Araba üzerinde kullanılan renkler de ürüne farklı bir görüntü kazandıracaktır. Oldukça gösterişli olan bu ürün sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer almayı başarmıştır. Rally genç odası takımı ürün kapakların da yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Bu sistemler ürünlerinizi kaliteli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Rally genç odası takımı gardırop için de bölmeli raflar bulunmaktadır. Ayrıca elbise askılıkları da bulunmaktadır bu şekilde görsellik açısından da kullanım açısından da kolaylık sağlamaktadır. Gardırop üç kapılıdır. Dışında da çekmeceler bulunmaktadır. Böylece kullanım alanların da sizlere genişlik sunmaktadır. Ürünler yüksek ayaklı seçenekler ile sizlere sunulmuştur. Böylece temizliğinizi daha kolay yapabileceksiniz.

Fiyat Listesi

İstikbal Rally (arabalı) Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Ürünlerin üzerinde kulplar da bulunmaktadır. Bu kulplar konsepte uyum sağlayabilmek için tekerlek şeklin de tasarlanmıştır. Çocuklarınızın hayalini sizlere en kaliteli şekilde sunan İstikbal çocuklarınızın sağlığı için kaliteli ürünleri tasarlamıştır. E1 standardına uygun ürünler kullanmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı