Çocuk Odasıİstikbal

İstikbal Vintage Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Vintage genç odası takımı oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Bu ürünlerin kapak ve çekmecelerinde sicimli kulplar kullanılmaktadır. İstikbal bütün ürünlerin de insan sağlığını ön planda tutmaktadır. E1 standardına uygun maddeler ile çalışarak kanserojen maddeleri hiçbir şekilde kullanmamaktadır. Bu ürünleri kullanırken çizilme ve sürtünme gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Bu ürünler çizilmez yapıda malzemeler ile tasarlanmıştır. Oldukça kaliteli modellerdir. Takım da genel olarak beyaz renk kullanılmıştır. Çekmeceler de desenler kullanılmaktadır. Ürünler yüksek yapı da tasarlanmıştır. Yani oda temizliğini yaparken sizlere herhangi bir konu da zorluk çıkarmayacaklardır. Gardıroplar da elbise askılıkları ve raflı bölmeler bulunmaktadır.

Vintage genç odası takımı ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistemler kullanmıştır. Bu şekilde çarpma ve kırma gibi durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Ürünler de çekmece önünde kullanılan desenler sayesinde ürünün daha gösterişli bir yapıya sahip olması sağlanmıştır. Bu genç odaları farklı tasarımları sayesin de gençlerin içlerini açmaktadır. Bu tasarımların farklı ve sade olması sayesin de gençlerin uzun yıllara boyunca kullanmaları sağlanır. Ürün kalitesi ve sadeliği ile bu genç odalarını her yaşta kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz sağlığınız açısından da oldukça kalitelidir. Gardıropların kullanımı geniş seçeneklere sahiptir. Odanız da ferah bir görünüm sağlamak ve şıklığı d aynı anda yaşamak istiyorsanız Vintage genç odası modellerine bakmanızı öneriyoruz. İstikbal sitesinden bu modeller ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstikbal Vintage Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Vintage Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Vintage Genç Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı