İstikbal Karat Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Karat Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Karat yemek odası takımı oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir yemeklerinizi daha modern bir masa da yemek istemez misiniz? Sizlere kaliteli bir masa da yemek yiyebilme şansı verilmiştir. Gösterişin ön planda olduğu bu masa oldukça konfora da sahiptir. İstikbal bütün ürünlerin de kaliteli malzemeler kullanmaktadır. İnsan sağlığına önem veren bir markadır malzemelerini E1 standardına uygun bir şekilde kullanmaktadır. Böylece ürünler oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Hiçbir şekilde kanserojen madde içeren ürünler kullanılmamaktadır. Ürün fildişi rengindedir ve avangart tarzı sizlere sunmaktadır. Modern ve şık görünümü ile oldukça sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Vitrin de raflı bölmeler bulunmaktadır. Bu bölmeler de eşyalarınızı rahat bir şekilde saklama imkânı sizlere sunulmaktadır.

Karat yemek odası takımı yüksek ayaklı tarzı ile çok daha şık bir görünümü sunmaktadır. Ayrıca yüksek ayaklı olması sayesinde temizliğinizi de kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Bu ürünler oldukça kaliteli ve şık bir görünüme sahiptir. Karat yemek odası takımın da Tv ünitesi de yer almaktadır. Bu ünite ile farklı tasarımlar sizlere sunulmaktadır. Küçük dokunuşlar ile ürün çok daha görsel olarak zenginleştirilmiştir. Bu ürün sevilen ve kaliteli kullanıma sahip olan bir üründür. Kitabeli masa özelliği bulunmaktadır. Yani açılabilir bir masadır. 6 kişilik iken 8 kişilik olma imkânını da sizlere sunmaktadır.

İstikbal Karat Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.