İstikbalYemek Odası

İstikbal Karat Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Karat yemek odası takımı çok şık ve çok zarif bir görünüme sahiptir. Yemeklerinizi daha modern bir masa da yemek istemez misiniz? Sizlere kaliteli bir masa da yemek yiyebilme şansı verilmiştir. Gösterişin ön planda olduğu bu masa oldukça konfora da sahiptir. İstikbal bütün ürünlerin de kaliteli malzemeler kullanmaktadır. İnsan sağlığına önem veren bir markadır malzemelerini E1 standardına uygun bir şekilde kullanmaktadır. Böylece ürünler oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Hiçbir şekilde kanserojen madde içeren ürünler kullanılmamaktadır. Ürün fildişi rengindedir ve avangart tarzı sizlere sunmaktadır. Modern ve şık görünümü ile oldukça sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Vitrin de raflı bölmeler bulunmaktadır. Bu bölmeler de eşyalarınızı rahat bir şekilde saklama imkânı sizlere sunulmaktadır.

Karat yemek odası takımı yüksek ayaklı tarzıyla çok dikkat çekici ve şık bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca yüksek ayaklı olması sayesinde temizliğinizi de kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Bu ürünler oldukça kaliteli ve şık bir görünüme sahiptir. Karat yemek odası takımında Televizyon ünitesi de yer almaktadır. Bu ünite ile farklı tasarımlar sizlere sunulmaktadır. Küçük dokunuşlar ile ürün çok daha görsel olarak zenginleştirilmiştir. Bu ürün sevilen ve kaliteli kullanıma sahip olan bir üründür. Kitabeli masa özelliği bulunmaktadır. Yani açılabilir bir masadır. 6 kişilik iken 8 kişilik olma imkânını da sizlere sunmaktadır.

İstikbal Karat Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Karat Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı