Bellona

Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları

Mobilya sektörünün öncülerinden olan Bellona oturma grupları alanında her kategoride yüksek kalitede ve dayanıklı ürünler ortaya koyarak yıllardır her eve mutlaka girmeyi başarabilmiş ve mobilya sektörünün öncüleri arasında yerini almıştır. Oturma grupları yanında tamamlayıcı ürünler konusunda da sağlam bir yeri bulunan firma en üst kalitede kullandığı ürünler sayesinde her geçen gün yeni müşteriler kazanmakta ve kaliteli yaşam ortamları yaratarak sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları 1364 TL ve 1495 TL arasında değişirken her modelin kendisine göre farklı özellikleri bulunmaktadır. TV keyfinizi üst doruklara çıkaran Style Relax Tekli Koltuk 1495 TL’lik etikete sahip olurken sırt kısmının kademeli olarak ayarlanabilmesi kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilme nedenini oluşturmaktadır. 1364 TL’ye satılmakta olan Brenda TV Koltuğu ile kategorinin en fazla satan ürünü olup kolay bir hareket ile tek kişilik yatağa dönüşebilmesi de hayatı kolaylaştırıcı ve yer tasarrufu yapmanızı sağlayacak bir özelliğidir. Krem, kahve, yeşil ve tonları arasında tercih yapabileceğiniz model Bellona tarafından üretilmekte olan en kullanışlı ürünlerin başında yer almaktadır.

Sektörün lideri konumuna gelmek için üst seviyede teknolojik yenilikleri takip ederek sürekli olarak yeni ve kullanışlı ürünleri portföyüne kadar Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları için her bütçeye uygun bir şekilde üretim yaparak sünger ve kumaş konusunda 1. sınıf malzemeler kullanmaktadır.

Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları Bellona TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı