BellonaSalon

Bellona Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları 2018

Bellona yıllardır edindiği yerini sağlamlaştırmak adına her geçen gün kalitesini geliştirerek yepyeni ürünler ile karşımıza çıkıyor. Kullandığı süngerlerden dikişlerine kadar her milimin incelikle dokunulduğu ürünleri kullanıcıları ile buluşturup uzun yıllar sürecek bir dostluğun başlamasını planlayan firma fiyatlar konusunda da rakiplerine göre büyük bir avantaj sağlayarak birçok kullanıcının ilk tercihi olmasını hedefliyor.

Bellona Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları soft çizgileri ile en çok tercih edilen modellerin başında yer alan Palais Salon Takımı yumuşak kumaş dokusu ile kolay temizliği yanında sağlığa zararsız ürünleri ile beraber hem konforu hem de dayanıklılığı bir araya getiriyor. Yeni ürünü Revita Salon Takımı ise Avangarde tarzında olup hem estetik hem de rahatlık bakımından kısa süre içerisinde büyük bir satış rakamına ulaşmayı başardı. Altın varaklı uygulamalar hoş bir zenginlik görüntüsü katarken, Bellona Chester tarzının yansıtıldığı Forest Salon Takımı da berjer ünitesi ile birlikte üst seviye bir rahatlığa neden oluyor. Makrome dikişler ile zenginleştirilmiş olan model tüm kullanıcılar tarafından tam puan aldı.

Düğme çektirme uygulamalarının çokça kullanıldığı ürünler Bellona Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları ile birleşince hem büyük bir şıklık hem de misafirleriniz arasında da görülebileceği gibi büyük bir zenginlik getiriyor. Geniş kol kırlentleri ve soft renk geçişlerini mükemmel bir uyumda sunan firma kısa süre içerisinde birçok kullanıcı tarafından tam not alarak yeni ürünlerini kataloglarına eklemeye devam ediyorlar.

Kaynak: Bellona

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı