BellonaDış Mekan

Bellona Bahçe Masa Sandalye Takımları Modelleri ve Fiyatları

Bellona müşterilerinin isteklerinin çok ötesinde ve dünya standartlarındaki ürünlerinin yanında, kaliteyi ve estetiği beraber sunduğu bahçe mobilyalarıyla da müşterilerine tam anlamıyla kaliteli bir hizmet vermektedir. Yüzlerce ürün gamına sahip olan firma bahçe masa sandalye takımlarındaki farklı tasarımlarıyla da hemen her ürünü gibi müşterilerinin her ihtiyacına yanıt veren bir kanal olarak Türkiye’de aranan markaların başında gelmektedir.

Bahçeli veya büyük balkonlu evler için tasarladığı, mini takımlar, masa takımları ve salıncaklarıyla keyifli saatler geçirilmesini sağlamaktadır. Bellona Bahçe Masa Sandalye Takımları Modelleri ve Fiyatları, daha küçük mekanlar için tasarladığı mini takımlarda 2 adet tekli ve 1 adet ikili ve orta sehpa şeklinde adının tam anlamı olan mini bir set imkanı sunmaktadır. Bu tasarımlarında sade renkler kullanarak renkli balkon veya bahçelerle uyum halindedir. Masa takımlarında ise yuvarlak masalar, kare masalar ve dikdörtgen masa modellerini sunmaktadır. Sandalyelerde ise yuvarlak hatlı ve düz hatlı modeller kullanılmıştır. Bellona masa takımlarında klasik hatlardan oluşan modelleriyle klasik sever müşterilerine, daha keskin düz modelleriyle de  daha modern tasarımları müşterilerine hitap etmektedir.

Bazı modellerinde kullandığı kitabeli masa tasarımları sayesinde Türkiye’ de bu tasarımda ilklerde yer almaktadır. Bellona Bahçe Masa Sandalye Takımları Modelleri ve Fiyatları kitabeli masa modellerinde müşterilerine kısıtlamasız davet imkanları sunmaktadır. Ürünlerinde kullandığı hammadde TSE standartlarına uygun ve insan sağlığına zarar vermeyen E1 standartlarına uygun kalitede malzemeler kullanmıştır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı