BellonaDış Mekan

Bellona Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Türk Standartları Enstitüsü ürün kalite standartlarına uygun göre üretim yapan Bellona, kalitesini ve tasarımlarını yalnızca yurtiçinde değil 39 ülkeye yaptığı ihracatlar la da kanıtlamıştır. Firma, müşterilerine her zaman servis ve garanti konusunda verdiği güven sayesinde kuruluşundan beri yüksek güven sağlamaktadır.

Hemen her yerde rastlanabilen bayilikleri sayesinde de müşterilerinin kolay ulaşılabilirliğinde yer almaktadır. Bahçe ya da büyük balkon ve terasların en keyifli mobilyası olan bahçe salıncaklarının da firmada satışı yapılmaktadır. Salıncak modellerinde kullandığı kaliteli metal iskelet sayesinde ürünün ömrü fazlasıyla artmaktadır. Bellona Salıncak Modelleri ve Fiyatları, tek kişilik ve üç kişilik modelleri tasarlayan Bellona, geniş ve dar alanlarda kullanım imkanı sunmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmez mobilyaları haline dönüşen salıncak modellerinde üst kalite rattan ve üst kalite metal kullanmıştır. Ürünlerinde kullandığı E1 kalite standartlarına uygun olup kanserojen madde içermeyen hammadde kullanmaktadır. Salıncaklarında kullandığı minder kumaş ve süngerlerinde dahi kaliteden ödün vermeyen marka, salıncak modellerinde de iddiasını sürdürmektedir.

Sınırlı modeldeki tasarımlarında kullandığı soft renk ve sade modeller sayesinde her kesim müşterisine hitap etmesinin yanında eşlik ettikleri her mobilyaya da uyum sağlamaktadırlar. Bellona Salıncak Modelleri ve Fiyatları, kullanılan ürün kalitesine göre de oldukça uygun fiyatlara sahiptirler. Tek ve üç kişilik modellerinin fiyatları 450 TL’den başlayıp 1000 TL’ye kadar devam etmektedir.

Bellona Armes Salıncak

Bellona Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Bellona Salıncak Modelleri ve Fiyatları

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı