Bellona

Bellona Puf Modelleri ve Fiyatları

Müşteri beklentilerini ön planda tutarak ortaya çıkarmış oldukları ürün grupları ile rakiplerine fark atan Bellona salonunuzun havasını değiştirmenize ve konforunuzu arttırmanıza imkan sağlıyor. İnsan sağlığına uygun hale getirmiş oldukları ürün ve hizmetleri müşterilerinin beğenisine sunan firma dünya standartlarında üretim yapmış olduklarını gösteriyor.

Dünya çapında en tercih edilen 5 marka arasında yer alan Bellona Puf Modelleri ve Fiyatları 6 farklı seçenekte puf modellerini satışa çıkardı. Özel bir tasarım ve konfor ile hazırlanmış olan seriler içerisinde müşterileri tarafından en çok talep edilen ürünü ise BELİSSA MARKİZ. Açılıp kapanır üst yüzeye sahip olması ile salondaki kalabalığınızı hafifletebilir ve daha ferah bir alana sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Peşin olarak 779 liradan satılan ürünü dilerseniz %18 indirimli olarak 660 liraya veya 12 taksit imkanı ile toplam 739 liradan satın alabilirsiniz. Diğer ürünlerinde aynı şekilde ileri teknoloji ve kalite ile üretmiş ve kolay silinebilme özelliği olan eşsiz renkte kumaşlar ile müşterilerinin beğenisine sunmuş olan Bellona şuan için indirim kampanyasına devam ediyor.

2018 Bellona Puf Modelleri ve Fiyatları makyaj aynalarınız içinde aynı zamanda renkli kişiliklere sahip olan müşterileri için özel desen uygulayarak çıkarmış olduğu STYLE Puf modeli ise renkli kişiliklerin evlerinde yerini almış durumda. Yüksekliği 44 cm, derinliği 46 cm ve genişliği 46 cm ölçülerinde olan eşsiz desende ki puf peşin olarak 181 liradan satılıyor.

1- Line Puf 600 TL

Bellona Puf Modelleri ve Fiyatları

2- Palais Markiz 775 TL

Bellona Puf Modelleri ve Fiyatları

3- Vienza Markiz 580 TL

Bellona Puf Modelleri ve Fiyatları

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı