BellonaKanepe Takımları

Bellona Kanepe Modelleri ve Fiyatları 2018

Bellona Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticileri arasına 1997 yılında katılarak kısa süre içerisinde hem ülkemizde hem de dünyada çok önemli bir yere gelmeyi başarabilmiştir. Kullandığı malzemelerin kalitesi ile evlere konfor, rahatlık ve kaliteyi getirmeyi başaran firma tüm modellerinde sunduğu uygun fiyatlar ile her bütçeye uygun ferahlığı sağlayabiliyor.

Bellona Kanepe Modelleri ve Fiyatları 1200 TL ile 2600 TL arasında değişirken tüm ürünlerinde sandık özelliği koyması sayesinde fazla eşyalarınızı ortadan kaldırmayı planlarken yatak özelliği sayesinde bir kanepeden fazlasını satın alıyor olacaksınız. Yüksek ayak modelleri kolay temizlenme özelliği ve gene kolay temizlenebilir kumaşları ile tüm kanepe modelleri herkesin zevkine göre farklı şekillerde üretiliyor. Malpensa Kanepe düğme ve dikişleri ile hem göz alıyor hem de içine gömülüp film keyfi yapmanıza olanak sağlıyor. Farklı baklava dikişli yapısı ile soft bir güzellikte olan Bellona Pamira Kanepe 1438 TL gibi uygun bir fiyatla satılırken en çok satan ürünlerinde başında gelmiş oluyor.

Bellona Kanepe Modelleri ve Fiyatları sadece üçlü değil ikili ve tekli modelleri ve ortalama 1400 TL’lik satış fiyatları ile dar alanlarda bile kullanım kolaylığı sunarken çekilmeden açılabilen yatak yapısı da gene müşteriler içinde en çok beğenilen özellikler arasında bulunuyor. Yumuşak kumaş dokusu ile oturma ve yatma keyfinizi arttıran firma tüm ürünlerinde yüksek teknolojiler kullanarak en üst kaliteyi vermeyi hedefliyor.

Bellona kanepe modellerini fiyatları ile birlikte aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı