BellonaÇocuk Odası

Bellona Genç Odası Koltukları Modelleri ve Fiyatları

2018 Bellona ev mobilyası alanında yıllardır her kreasyonlar için yepyeni fikirler ve modeller ile müşterilerinin karşısına çıkmakta ve yüksek kaliteli ürünleri nedeni ile sürekli olarak yeni müşteriler elde etmektedir. Sadece oturma grupları değil her alanda evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri üretmekte olan firma yıllardır en üst teknolojileri kullanarak sadece Türkiye’de değil dünyanın 40’a yakın ülkesinde bulunan satış noktalarından hizmet vermektedir.

Bellona Genç Odası Koltukları Modelleri ve Fiyatları 84 TL’den başlayarak 661 TL’ye kadar çıkmaktadır. Her bütçeye uygun olarak ürettiği modelleri ile hem gençleri hem de aileleri sevindiren firma birçok farklı tasarımı ortaya çıkararak gençlerin renkli dünyalarını daha da renklendirmeyi hedef almıştır. Finger Sofa Koltuk 661 TL gibi bir rakamla satılsa bile ele benzeyen dizaynı ile en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Lacivert, yeşil, turuncu, kırmızı ve pembe renkleri bulunan model yanında bir diğer tercih edilen ürün ise 122 TL’ye satılan Bellona Youngchair oluyor. Rahatlığı ile gençlerin içine gömülerek streslerinden kurtulmalarını sağlayan model dışında tekerlekli sandalyeler de PC kullanımı için en ideal ürünlerdir.

Firma tarafından üretilmekte olan tüm ürünlerde olduğu gibi Bellona Genç Odası Koltukları Modelleri ve Fiyatları da aynı şekilde hem her bütçeye uygun hem de kolay silinebilir kumaş, yumuşak dokusu ve kaliteli süngerleri ile herkesin tercih etme nedenlerini oluşturuyor.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı