Bellona

Bellona Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018

30 yıldır üretimlerini 5 ana tesiste sürdüren ve günlük üretimi yüzbinlerce ürün olan Bellona, kalite ve estetiğin her model ve tasarımında görülmesini sağlamıştır. Marka bu özelliğiyle müşterilerine her zaman güncel ve dünya trendlerinden modeller sunmaktadır.

Bellona Sandalye Modelleri ve Fiyatları, sandalye modellerinde de farklı tarzlarda çeşitlilik göstermektedir. Sandalye iskeletlerinde kullanmış olduğu kaliteli ahşap sayesinde modellerine dayanıklılık ve uzun ömür vermesinin yanında şıklığı da beraberinde getirmektedir. Firma, onlarca sandalye modelinde kullandığı kumaşta ve süngerde de farklılığını göstermektedir. Kumaşların kire ve darbelere karşı dayanıklı olması ve süngerlerinin de özel yapıları sayesinde şekillerinin uzun yıllar koruması markanın uluslararası standartlarda malzeme kullandığının göstergesidir. Bellona Sandalye Modelleri ve Fiyatları, aynı kumaş ve modeli kullandığı sandalyelere farklı boyut tasarımları yapmış ve beraber kullanılmasına olanak sağlayıp, değişik kombinlerin oluşmasını sağlamıştır. Genellikle modellerinde kullandığı modern tasarımlarına torna ayak modelini ekleyerek klasik bir görüntü kazandırmış ve klasik model seven müşterilerine de hitap etmeyi başarmıştır.

Bellona, sandalye modellerinde birbirine çok yakın soft renkler kullanmış ve bir arada kullanılmasına imkan tanımıştır. Kadife, keten ve nubuk kumaşların benzer tonları bir arada kullanılıp aykırı tasarımlara da olanak sağlamaktadır. Birçok mobilyasına uyum sağlayabilecek ürünler, 130 TL’den başlayan ve 200 TL’ ye kadar devam eden fiyatlara sahiptir.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı