BellonaYatak Odası

Bellona Yatak Modelleri ve Fiyatları 2018

Omurga sağlığını baz alarak özel olarak birçok farklı seri şeklinde üretmiş oldukları ürünler ile rakiplerine büyük fark atan Bellona, kalitesinden ödün vermeden ürünlerini oluşturmaya devam ediyor. Dünya çapında yaratmış oldukları ürünler ile adından sıkça söz ettiren firma Bellona Yatak Modelleri ve Fiyatları ile birçok farklı gelir düzeyine sahip olan müşterileri bünyesine hızla katmaya devam ediyor.

Ergonomi dostu, Full ortopedik, Stress serisi, Visco serisi, Eastman serisi, Aloe vera serisi gibi birçok farklı seri şeklinde müşterilerinin beğenisi kazanan Bellona yoğun talebi başarılı bir şekilde karşılayabiliyor. Full ortopedik yaylı sistem serisi içerisinde en çok tercih edilen ürün modeli ise CAPRİCE Yatak. Mevcut ağırlığı yatağın her bir köşesine eşit olarak dağıtarak konforlu bir uyku yaşamanıza olanak sağlayan model aynı zamanda SL yay sistemi ile üretilerek sert bir yatak seven müşterileri için özel olarak geliştirilmiş. Ürünün her iki yüzeyi içerisinde bulunan özel yalıtımlar ile uzanma rahatlığını oldukça konforlu bir hale gelmesine olanak sağlıyor.

Bellona Yatak Modelleri ve Fiyatları konusunda oldukça makul fiyat aralığı belirlemiş olan firma üstün özellikli bu ürün için belirlemiş olduğu peşin fiyatı ise 200*200 cm genişlikte ki yatağı için 1.202 lira olarak belirlenmiş. Fiyat ve konfor ilişkisi çok iyi şekilde düzenlenmiş olan ürün birçok kullanıcı tarafından yoğun bir ilgi ile incelenirken müşteriler arasında büyük beğeni toplamayı başarabildi.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı