Bellona

Bellona Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları 2018

20 yıldır hayatımızda olan ve TSE damgalı ürünleri ile birçok eve konuk olan Bellona, her geçen gün kendini geliştirmeye ve kullanıcıları memnun edecek ürünler çıkarmaya hem de tam 38 farklı ülkeye ihracat yaparak ülkemize büyük bir değer katmaya devam ediyor. Hem her keseye hem de her zevke hitap eden birçok ürün arasında mutlaka sizi yansıtan bir takım bulabilirsiniz.

Bellona Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları her geçen gün aileye yeni eklenen modeller yanında bir süredir satışta olan ve hem klasik meraklılarını hem de sportif döşemelerde bulunmak isteyenleri memnun eden ürünler çıkararak büyük bir müşteri kitlesine hizmet veriyor. Bellona ürettiği tüm ürünlerde kaliteli kumaş ve sağlığa zararsız parçaları tercih ederken en çok tercih edilen modelleri Retro sevenler için Talya Koltuk Takımı olurken, berjer konusunda çığır açan Malpensa Koltuk takımı oluyor. Salonlarınıza mükemmel bir şıklık ve de çok fonksiyonlu bir mobilya özelliği getirmek isteyenlerin tercih ettiği Sementa Koltuk Takımı ise Avangarde sevenleri bu modele yönlendiriyor.

Chester, Avangarde, Sport ve Classic meraklılarını tek çatıda toplamayı başaran Bellona Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları konusunda da her bütçeye uygun ürünler çıkararak tüm evlere girmeyi başarabiliyor. Kaliteli, uzun soluklu ve dayanıklı ürünleri bir yandan da hiçbir takımda sağlanamayacak bir konfor ile birleşince müşterilerinin her geçen gün artması firma tarafından sağlanıyor.

Fiyat Listesi

  • Malpensa Koltuk Takımı (3+2+B)   5.209,00 ₺
  • Sierra Koltuk Takımı (3+2+B)  4.860,00 ₺
  • Oslo Koltuk Takımı (3+2+B)  3.789,00 ₺
  • Elita Koltuk Takımı (3Y+2+B+B)  6.148,00 ₺
  • Lantes Koltuk Takımı (3+2+B)  5.520,00 ₺
  • Sementa Koltuk Takımı (3+2+B)  4.319,00 ₺
  • Violet Koltuk Takımı (3+2+B)  3.986,00 ₺
Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı