Çilek MobilyaÇocuk Odası

Çilek Mobilya Romantic Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı 2018

Her yıl koleksiyonuna yeni ürünler ekleyerek evlerde yerini alan Çilek Mobilya tam 71 farklı ülkede açtığı mağazalar ile tüm dünyaya hizmet veriyor. Hayatı kolaylaştırıcı ürünleri ve kaliteli malzemeleri ile hayatlarımıza giren firma özellikle çocuk ve genç odaları konusunda ayrı bir hassasiyet duyarak ürettiği tüm ürünleri hiçbir kanserojen madde içermeyen malzemelerden ortaya çıkarıyor.

Sadece mobilyaları değil tamamlayıcı ürünler, aksesuarlar ve ev tekstili de üreterek odanızı tamamlamaya yardımcı olan Çilek Mobilya Romantic Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı konusunda da hem aileleri hem de gençleri güldürmeyi başarıyor. Gül kusuru renginin tercih edildiği oda takımı romantik genç bayanların ilk tercihini oluştururken %30 indirimi bulunan takım 6245 TL gibi bir rakama alıcı buluyor. Bazanın bile kumaş kaplı olması soft bir görüntü ortaya çıkarırken setin aynı zamanda çok daha işlevsel olması için küçük nüanslar kullanılmış. Çilek Mobilya giysi dolabı içerisinde bulunan ışıklandırma karanlıkta da bayanların kıyafetlerini rahat bir şekilde seçebilmelerine fırsat veriyor. Baza %100 güvenlikli ve çok geniş bir hacim yapısına sahip.

Çilek Mobilya Romantic Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı ile tüm ailenin beğenisini kazanırken hem hayatı kolaylaştırıcı özellikleri hem de kalitesi ile firmanın farkını ortaya koyarken, soft renkleri ve günümüzün trendlerini yakalamış olması nedeni ile herkesin ilk tercihi arasında bulunuyor.

Romantic Çekirdek Oda Takımı % 30 İndirimli fiyatı 6.245 ₺ olmakta. Tabi ölçü ve istenilen ürünlere göre fiyat değişiyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı