İstikbalOturma Odası

İstikbal Kanepe Modelleri ve Fiyatları 2018

Herkesin dinlenme ihtiyacını karşılayacak rahat ve konforlu kanepe takımlarını İstikbal mobilyada bulabilirsiniz. Bu modellerin rahat ve şık olması tercihleriniz arasında yer almaktadır. İstikbal kanepe modelleri hem şıklığı hem konforu sizlere sunabilmektedir. Kanepe seçiminde odanızın boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir. Küçük alanlara büyük eşyalar yerleştirdiğinizde alan olduğundan daha küçük gözükür. O yüzden eşya seçimine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Odada belli bir uyumun sağlanabilmesi için ton seçimi çok önemlidir.

İstikbal kanepe modelleri çeşitli renk ve model seçenekleri ile müşterilerine sunulmaktadır. Son zamanların modası olan Molde Delux’e takımı çok fazla sevilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modellerin tasarımları farklıdır ve çok modern bir üründür. Üçlü kanepenin yüksekliği 85 cm genişliği 229 cm dir. Berjerlerin genişliği 89 cm yüksekliği 97 cm dir. İkili kanepelerin genişliği 176 cm yüksekliği 85 cm dir.

Kanepelerin altını rahat bir şekilde temizleyebilmeniz için ayak kısmı yüksektir. Kumaşlar silinebilir özelliğe sahiptir. Sandık kısmı bulunmaktadır. Yumuşak dokuya da sahiptir. Ayrıca yatak olma özelliğini de kullanarak evinize gelen misafirlerinizi ağırlayabileceksiniz. Rahat ve konfor bir arada sunulacaktır.

İstikbal Kanepe Modelleri & Fiyatları 

Yukarıda görüleceği üzere de en ucuz istikbal kanepe modeli 950 TL’den başlıyor.

Fiyat Kaynağı: İstikbal

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı