İstikbal Kanepe Modelleri ve Fiyatları 2018

İstikbal Kanepe Modelleri ve Fiyatları 2018

Evimize gittiğimiz de dinlenebilmemiz için kanepe modellerinin oldukça rahat olması gereklidir. Bu modellerin rahat ve şık olması müşterilerin daha çok tercih ettiği modellerdir. Her müşteri oturma alanlarının şık olmasını ve rahat olmasını aynı zamanda istemektedir. İstikbal kanepe modelleri hiç şıklığı hem konforu sizlere sunabilmektedir. Kanepe seçiminde odanızın boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir. Yani küçük alanlara büyük eşyalar görürseniz alanların daha küçük görülmesini sağlayabilirsiniz.

O yüzden eşya seçimine çok dikkat etmeniz gerekecektir. Odanızın genişliğine eşyanızı seçerseniz çok daha rahat bir şekilde kanepe modellerini kullanabilirsiniz. Kanepe rengini ve arzını diğer seçtiğiniz eşyalara uygun olarak seçmeniz gerekir. Odada belli bir uyumun sağlanabilmesi için ton seçimi çok önemlidir.

İstikbal kanepe modelleri çok çeşitli seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. Son zamanların moda haline gelen Molde Delux’e takımı çok fazla sevilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modellerin tasarımları farklıdır ve çok modern bir üründür. Üçlü kanepenin yüksekliği 85 cm genişliği 229 cm dir. Berjerlerin genişliği 89 cm yüksekliği 97 cm dir. İkili kanepelerin genişliği 176 cm yüksekliği 85 cm dir.

Kanepelerin altını rahat bir şekilde temizleyebilmeniz için ayak kısmı yüksektir. Kumaşlar silinebilir özelliğe sahiptir. Sandık kısmı bulunmaktadır. Yumuşak dokuya da sahiptir. Ayrıca yatak olma özelliğini de kullanarak evinize gelen misafirlerinizi ağırlayabileceksiniz. Rahat ve konfor bir arada sunulacaktır.

İstikbal Kanepe Modelleri & Fiyatları 

Yukarıda görüleceği üzere de en ucuz istikbal kanepe modeli 950 TL’den başlıyor.

Fiyat Kaynağı: İstikbal

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.