İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Ronin köşe takımı pek çok koltuk tasarımından farklı olarak sizlerin daha çok beğeneceği bir stilde tasarlanmıştır. Klasik dokunuşlarında yer aldığı bu köşe takımı oldukça şık bir mekân yaratmanız için sizlere yardımcı olacaktır. Ronin köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır. Bu köşe takımı sütlü kahverengi ve krem rengi ile mekânınıza hoş bir hava katacak olup, daha pek çok renk seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Koltuk takımının alt kenarlarında bulunan renkli şeritlerde koltuğa ayrı bir hava kazandırmıştır. Renkli ve desenli küçük minderleri ile de bu tasarım oldukça şık bir hal almıştır.

Ronin köşe takımı sadece tasarımı ile değil pek çok kullanım özelliği ile de sizlerin beğenisini kazanacak.  Yatak olabilme özelliği ile misafir ağırlamayı çok seven kişilerin özellikle tercih edeceği konforlu bir takımdır. Aynı zamanda sandık sistemi ile de sizlere ekstra bir depolama alanı sunmaktadır. Bu Ronin köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile tamamen sizlerin ihtiyacınıza yönelik tasarlanmış bir takımdır. Bayanların temizlik konusunda rahat edebilmesi için silinebilir özellikteki kumaş kullanılmış olup, aynı zamanda bu kumaş tuşesi ile de sislere yumuşak bir dokunuş sunmaktadır. Modern ve şık bir tasarım olan Ronin köşe takımı sizlere hem konforu ile hem de kullanışlı pek çok özelliği ile kaliteyi sunmaktadır.

En güzel renklerin birleştiği ve güzel bir kombin yağılan bu köşe takımı evinizin tamamen aurasını değiştirecek ve güzelleştirecektir. Biz insanlar her zaman kaliteli hayat kaliteli yaşam isteriz bunun için ilk olarak genel anlamda kullandığız ürün ve ya eşyalardan başlarız. Fakat bunların da uzun ömürlü olmasını isteriz. Sizlerin hem kaliteli yaşamınızı yansıtacak hem de uzun ömürlülüğü sayesinde ekonomik yönden sizlere tasarruf ettirecek olan Ronin köşe takımı özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz ki sizler daha da emin olunuz. İlk olarak bahsedeceğimiz özelliği kahverenginin ve kahve tonlarının birleştiği ve harka bir görseli ortaya çıkmasıdır. Daha sonrasında genel özellikleri arasında bulunan yumuşak dokusu sayesinde konforun en üst seviyesini yaşayacaksınız.

İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Silinebilir kumaş olması sizlerin de temizlik yönünden işlerini en aza indirecektir. Sandık ve yatak olma özelliği de ev hanımlarını bir hayli sevindirecektir. Ronin köşe takımı fiyatı hakkında sizlere yeterli ve doğru bilgileri de şu an aktaracağız. Ronin köşe takımı 1000TL ile 1200TL arasında değişmektedir. Köşe takımı uzanmalı 1300TL ile 2500TL arasında değişiklik göstermektedir. Ronin berjerler 700 ile 900 arasında değişmektedir. Ronin grup köşe takımları 3000 ile 5000 arasında fiyat değişiklikleri göstermektedir. Daha fazla geç kalmadan artık sizler de istikbal mağazalarından ya da istikbal web sitesinden istediğiniz köşe takımına bakabilir ve sipariş edebilirsiniz.

İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı İstikbal Ronin Köşe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı