İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Dante Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Her yaş gurubundaki insanın evine ve tasarımlarına uyumlu olan bu koltuk takımını sizler de artık satın almakta zorluk çekmeyeceksiniz. Tatlı renk seçenekleri sayesinde evinizin rengine renk katacak olan bu koltuk takımlarının berjerleri de bir o kadar zarif ve koltukların desenleri ile modellerine ayak uydurmaktadır. Üstelik evinize misafir geldiğinde fazladan yatak elde etme imkanına da sahipsiniz. Açılabilir ve yatak olur özelliğindedir. İstikbal dante deluxe koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere dikkatinizi çekebilecek konu üzerinde bilgiler vereceğiz.

Özel tasarım kumaş desenlendirmesi ve renkleri ile evinize bahar havası katacak olan koltuk takımımız aynı zamanda yumuşak dokunuşlu bir kumaşa sahiptir. Ayrıca silinebilir tekstil materyalinden üretilmiş kumaşı ile sizlerin temizlik yaparken zorlanmaması sağlanmıştır. Yüksek ayakları sayesinde de kolayca hareket ettirilebilir gene temizlik konusunda sizlere yardımcı bir koltuk takımıdır. Açılabilir sistemi sayesinde aynı zamanda yatak da olabilmektedir. Kalabalık ailelerin en çok aradığı bu özellikle de misafirleriniz için bol bol yeriniz olacaktır.  Alt kasasının tasarımı ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır. Dante deluxe kumaş özellikleri sayesinde hem görünüş olarak oldukça şık hem de kullanış kolaylığı sağlayan bir koltuk takımıdır. Bu özel tasarım kumaşa sahip koltuk takımı sizlerin beğenisini kazanacak türdendir.

Özellikleri;

  • Açılabilir ve kapanabilir yatak olması
  • Rahat temizlik için yüksek ayaklı olması
  • Yumuşak ve kaliteli kumaş dokusu
  • Eşsiz bir tasarım olması

Fiyatları;

  • Dante üçlü; 1600 ile 2200 arasında fiyatlar değişmektedir.
  • Dante ikili; 1300 ile 1700 arası fiyatlar değişmektedir.
  • Dante berjer; 900 ve 1200 TL arasında değişiklikler göstermektedir.
  • Dante koltuk takımı (2) ; 4900 ile 6400 arasında fiyatlar değişmektedir.
  • Dante koltuk takımı (1) ; 5300 ile 6900 arası fiyat değişikliği vardır.

Kadınların daha çok tercih edebileceği renkte ve modellerde koltuk takımlarının bulunması sizlere zaman kaybı yaratmayacak ve aynı zamanda da ekonomi açısından zarar elde etmenizi engelleyecektir. İstikbal dante deluxe koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında doğru bilgi için verdiğimiz fiyat aralığındaki ürünleri tüm istikbal mağazaları ya da istikbal web sitesi üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

 Aşağıdaki galeriden ise Dante serisi koltuk takımını inceleyebilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı