İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Star S Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Küçük mekânları hareketlendiren kanepe takımları pek çok model ve özellik ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumdadır. Star S delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizleri pek çok konuda memnun edecektir. Star S Delux kanepe takımı sizlere renkleri ile baharı yaşatacak bir tasarımdır. Özellikle çiçekli desenleri ile evinize ayrı bir hava, renk katacaktır. Country tarzına sahip olan bu kanepe takımı sizlerin daha şık bir mekân da konforlu saatler geçirmesini sağlayacaktır. Düğmeli tasarımı ile de kanepe takımınıza ayrı bir hareketlilik verilmiştir.

Star S delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizleri son derece memnun edecek bir takım olup, pek çok fonksiyonel özelliğe sahiptir. Star S delux kanepe takımı yatak olabilme özelliği ile sizlerin misafir ağırlamasını kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda sandıklı özelliği ile de sizlere ekstra bir depo alanı sunmaktadır. Bu depo alanı ile pek çok eşyanızı muhafaza edebileceğiniz bir alanınız oluşacaktır. Gelişmiş tekstil kumaşlarından üretilmiş olan kolay silinebilir kumaş özelliği ile de sizlere temizlik konusunda kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca yumuşak doku kumaş özelliği ile de sizlere konforu yaşatacaktır. Ayrıca berjer seçeneği ile de sizlere ekstra konfor sağlamaktadır. Hem tasarımı ile hem de rahatlığı ile sizlerin beğenisini kazanacak olan bu kanepe takımı, bütçe olarak da size uyacaktır.

Çiçekleri ve çiçek desenli ürünleri seven bayanlar için özellikle üretilmiş olan bu koltuk takımını istikbalden satın alabilirsiniz. Çiçekler günümüzden çok renkli ve insanın da kişiliğini yansıtan özellikler arasında yer almaktadır. Star S deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere detaylı bir şekilde bilgiler vereceğiz. Sizler de artık çiçek desenli kanepe takımları sayesinde kişiliğinizi sevdiklerinize ve misafirlerinize yansıtabilirsiniz. Birçok renk ve model seçimleri sayesinde istediğiniz şekilde seçim yapabilme hakkını sizlere mobilya firması olan istikbal tanımlamaktadır.

İstikbal Star S Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Özellikleri;

 • Rahat temizlik için yüksek ayak özelliği,
 • Silinebilir kumaş,
 • Kaliteli ürün,
 • Sandık fonksiyonu,
 • Yumuşak kumaş dokusu,
 • Yatak özelliği,

Fiyatları;

 • Star üçlü; 900 – 1400TL arasındadır.
 • Star ikili; 700 – 1200TL arasındadır.
 • Star berjer; 700 – 1100TL arasındadır.
 • Star dlx. Oturma grubu (2); 3200 – 4900TL arasındadır.
 • Star dlx tk.(1); 3300 – 5200TL arasındadır.

Star S deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgileri sizlere iletmiş bulunmaktayız. Artık sizler de kişiliğinizi yansıtmak ve evinizin dekoru konusunda yaşam alanınızın kalitesini zenginleştirmek istiyorsanız istikbal mağazalarından ya da istikbal web sitesi üzerinden satışını alabilirsiniz. Kullanım özelliklerinin fazla olması ve kaliteli ürünlerden yapılması sayesinde uzun ömürlü bir kanepe satın almış olursunuz. Hem sizlerin hm de sevdiklerinizin çok beğeneceği ve tercih olarak ilk sıralarda yer alabilecek kanepe takımlarını hiç vakit kaybetmeden alabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı