BellonaOturma Odası

Bellona Oturma Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları 2018

Yıllardır ev mobilya sektörünün öncülüğünü yapan Bellona her geçen gün hem kalitesini hem de müşterilerini arttırmakta ve evlerimize konfor ve kaliteyi sokmaya devam etmekte. Bilinen en sağlıklı kumaş ve süngerleri kullanan firma aynı zamanda dayanıklı iskelet malzemeleri ile de uzun süre kullanabileceğiniz oturma odalarınızı evlerinize kadar getiriyor.

Bellona Oturma Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları 3600 TL ile 7000 TL arasında değişirken her bütçeye uygun bir model yanında her zevke uygun farklı bir tasarımı da müşterileri için koleksiyonunda hazırlıyor. (1) Arves Lüx Takım 3’lü kanepe isterseniz kolay bir şekilde yatağa dönüşürken sandık fonksiyonu da fazlalık ürünlerinizi koymanıza imkan veriyor. Bellona modern gelişmeleri de yakından takip eden ve sade bir konfor isteyenler Marin Lüx Takımı seçerken, sezonun en gözde rengi somon ve yeşili bir arada kullanan Pamira Lüks Takım’da Zero Wall mekanizmasını kullanarak hem konfor hem de kullanım kolaylığı sunan bir başka model oluyor. Daha çok işlevsellik isteyenler ise Linda Lüx Takım için sıraya girerek yüksek ayakları ile kolay temizleme yapmaya müsaade eden modeli seçiyor.

En güncel ve modern renkleri kullanan Bellona Oturma Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları konusunda da herkese ulaşmayı başarırken kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmekte ve ne lekesi olursa olsun bezle silince hiçbir iz bırakmayan kumaş teknolojisini hayatımıza sokmakta.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı