BellonaKoltuk Takımları

Bellona Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları 2018

Bellona müşterileri ile uzun süreli bir dostluk kurmak için yıllardır kendi teknolojilerini geliştirmek için çalışmalar yapmakta ve sadece ülkemizde değil dünyada 40’a yakın ülkede birçok mağazası ile hizmet vermektedir. Kullandıkları kaliteli malzemeler için uzun ömürlü ürünler ortaya çıkaran firma sürekli olarak koleksiyonuna yeni ürünler eklemekte ve herkese ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

Bellona Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları 2300 TL’den başlayarak 7000 TL’lik Elantra Köşe Takımına kadar zengin bir içeriğe sahiptir. Çift renk uygulaması yanında mükemmel bir dizaynı bulunan takım düğme detayları ve makromeler ile taçlandırılmış. Sportif bir dokuda işlenene Espina Köşe Takımı yanında, modern meraklılarının en sık aldığı model 5400 TL’lik etiket ile Vivent Köşe Takımı oluyor. Bellona tüm köşe takımlarında bulunan çok fonksiyonlu özellikler en çok yatağa dönüşen ürünler olduğu için tercih ediliyor. Ergonomik yapısı ile büyük bir portföye sahip olan Cantona Köşe Takımı ünite ve berjerden meydana gelirken sağ ve sol tarafların ayrı kullanım alternatiflerini de mümkün kılıyor.

Bellona Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları en uygun bir bütçe yapısına eşlik eden hem de kaliteli ürün arayanları Line Uzanmalı Köşe Takımına yönlendirirken 2750 TL’lik etiket fiyatı ile  diğer her kategoride çıkardığı başarılı ürünleri de evlerinize tam olarak konforu getirmeyi amaçlıyor. Koltukların rahatlığının ardından uzun süreli oluşları ve kısa süre içerisinde kurulumlarının gerçekleştirilmesi Bellona’yı sürekli öne getirmektedir.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı