Enza HomeOturma Odası

Enza Home Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2018

Evlerine yeni bir soluk getirmek isteyen müşteriler için özel olarak hazırlanmış olan Enza Home Oturma Grupları Modelleri ve Fiyatları ile mobilya sektörünü oldukça hareketlendirmiş. Geniş ve ferah kullanım isteğini baz alarak bu yönde ürünlerini tasarlayarak müşterilerinin beğenisine sunan Enza Home kendine özgün tasarımları ile adından sıkça söz ettiriyor.

Farklı zevklere sahip olan tüm müşterileri için Retro, klasik ve modern tarzda oluşturmuş oldukları ürün grupları ile aynı zamanda her bütçeye uygun. Renk çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu ürün grupları aynı zamanda yatak mekanizmaları sayesinde de doğacak farklı ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. Şuan için festival havasına girmiş olan firma yaklaşık %50’ye varan indirim oranı ile ürün gruplarını büyük bir hızla satmaya devam ediyor. Firmanın ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün grubu ise BORN Oturma Grubu olarak karşımıza çıkıyor. %30 indirimli olarak 4.198,24 liradan satılan ürün grubu içerisinde 1 adet 2’li koltuk, bir adet berjer ve 1 adet 3’lü koltuk yer alıyor.

Enza Home ayrıcalığını yaşamak isteyen tüm müşterileri için birçok farklı ürün grubu sunan firma aynı zamanda farklı gelir düzeylerine sahip farklı müşterileri için birçok alternatif sunuyor. Enza Home Oturma Grupları Modelleri ve Fiyatları ile birlikte uygulamış oldukları indirimle rakiplerine fark atan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı