BellonaYemek Odası

Bellona Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları 2018

Evinin havasından sıkılan veya yeni ev kurmak isteyen müşterileri için özel olarak hazırlanmış olan Bellona Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları müşterilerinden tam not aldı. Birbirinden şık ve modern tarzda ki ürünler arasından ihtiyacınız ve zevkinize uygun olan modeli seçebilir istediğiniz salon hayalini gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş bir ürün yelpazesi çıkaran Bellona her tarz müşterisinin beklentilerini karşılayabiliyor. Yemek odaları serileri içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında baş sıralarda yer alan VİENZA Yemek Odası Takımı klasik ile modern tarzın oldukça başarılı bir şekilde yorumlanması ile oluşturulmuş. Evinizde ağırlayacağınız misafirlerinizin gözünü kamaştıracak olan bu eşsiz ürün grubu için belirlenmiş olan peşin fiyatları ise Mini, Midi ve Maksi olarak 3 farklı şekilde belirlenmiş. Mini fiyatı 4.106 lira, Midi fiyatı 4.902 lira ve Maksi fiyatı ise 6.160 lirada belirlenmiş.  Peşin fiyatlandırma dışında aynı zamanda Bellona Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları %18 indirimli ve taksitli olarak da ayrıca fiyatlandırılmış.

Bütçenize uygun olarak istediğiniz ödeme şekline göre seçim yapabilir ve hayallerinizde yaratmış olduğunuz eşsiz salona kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda hayal gücünüze de ilham verecek olan ürün grubunu dilediğiniz aksesuarlarla tamamlayarak içinizde ki iç mimarı da ortaya çıkarabilirsiniz. Çıkardıkları seri ile tercih edilen firmalara arasında en baş sıralara oturan Bellona indirimli fiyat uygulamasına devam ediyor.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı