Püf Noktalar

Koyu Renk Mobilyanın Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Beyaz renk mobilyalara nazaran daha zor bir temizliği olan koyu renk mobilyaları tercih ederken bu yönünü de göz önünde bulundurulmalıdır. Koyu renk mobilyalar dekorasyon olarak pek çok alanda çok hoş durmasına karşın bir o kadar da temizliği zor olan mobilya çeşididir.

Koyu renk mobilyalar renklerinden kaynaklı toz tutar ve tozu çok fazla belli ederler. Bunun için bazen günde birkaç kez bile toz almanız gerekebilir. Koyu renk mobilyanın temizliği nasıl olmalıdır? Toz dışında zemin koyu olduğundan dolayı her türlü lekeyi de hemen belli ederler. Bunların dışında mobilyanızın rengini soldurmamak için çok dikkatli bir temizlik uygulamanız gerekmektedir. İlk olarak mikro fiber bir bez ile su ve deterjan gerektirmeden mobilyanızın tozunu alabilirsiniz.

Koyu renk mobilyanın temizliği nasıl olmalıdır? Sorunuza cevap olarak; Toz alma işleminden sonra halen lekeler mevcutsa bunun içinde arap sabununu kullanabilirsiniz. Ne kadar geçmişte kalan bir temizlik ürünü gibi gözükse de en hijyenik ve sağlıklı temizlik ürünü arap sabunudur. Arap sabunu ile lekelerinizi çıkarttıktan sonra mobilyalarınızda kabarma olmasını istemiyor iseniz kuru bir bezle de kurulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra koyu renk mobilyanın temizliği nasıl olmalıdır? Sorularınızı cevaplamış oluyoruz. Koyu renk mobilyaların temizliği ile alakalı olarak sizlerle paylaşacağımız bilgiler bu kadar. Şimdiden hepinize kolay gelsin diyoruz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı