İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Star Maksi Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Hem konfor açısından hem de tasarımları ile kanepe takımları mekânların değişmeyen ve aranan parçalarıdır. Günümüzde artık kanepe takımlarının çok fazla talep görmesinden dolayı pek çok ürün özelliği ile yüklenmiş ve tasarımları ile göze çarpan modeller üretilmektedir. Star maksi kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bu kanepe takımı görünüşü itibari ile evinize farklı bir hava katacaktır. Oldukça renkli olan bu kanepe takımı sizlerin daha neşeli bir mekânda yaşamasını sağlayacaktır. Jakarlı desenli kırlentleri ile de bir hareketlilik kazandırılmış olan bu kanepe takımı oldukça da kullanışlıdır. Özellikle Zero Wall sistemi ile koltuğunuzu hareket ettirmeden yatak haline getirebilirsiniz. Bu özelliği ile sizlerin yer tasarrufu yapmasını da sağlayan kanepe takımı aynı zamanda rahatlıkla misafir ağırlayabilmenizde sağlamaktadır. Ayrıca sandık özelliği ile de sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Eşyalarınız için ekstra bir depo alanınız oluşmuş olacaktır. Silinebilir kumaş özellikleri il de hanımlara büyük bir temizlik kolaylığı sağlayacak olan bu kanepe çeşidi, aynı zamanda yumuşak doku özelliği ile de sizlerin daha konforlu bir şekilde yaşam sürdürebilmesini sağlayacaktır. Yüksek ayaklıkları sayesinde de temizlik konusun da bayanlara kolaylık sağlayacaktır. Hem modern bir görüntüye sahip olan hem de çok kullanışlı olması ile Star Maksi kanepe takımı özellikleri ve fiyatı sizlerin beğenisini kazanacak bir kanepe takımıdır.

Boyutları bir salona sığacak olup aynı zamanda da farklı desen ve modelleri ile evlerinizi daha da çok zenginleştirmek için üretilmiştir. Her ev dekoruna ayak uydurabilecek olan bu kanepe takımları istikbal mobilya firmasında vardır. Star maksi kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında vereceğimiz bilgileri aklınızın bir köşesine not ederek gerek mağazaya gidip gerek de web sitesi üzerinden kolaylık satın alabilirsiniz. Klasik kanepe takımı olan bu kanepe takımları diğer kanepe takımlarına göre kat kat daha fazla kaliteli ürünlerden üretilmiştir. Renk seçeneklerinin de fazla olması sayesinde artık evinizin boyasına rengine ya da dekorlarınıza uygun kanepe modelleri bulabileceğiniz anlamına gelmektedir.

İstikbal Star Maksi Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Özellikleri;

 • Yatak olabilme özelliği,
 • Sandık olabilme özelliği,
 • Kolay temizliği,
 • Kaliteli ve yumuşak kumaş dokusu,
 • Silinebilir deri,

Fiyatları;

 • Star üçlü; 800-1500TL
 • Star tekli; 400-800TL
 • Star ikili; 700-1200TL
 • Star berjer; 600-1200TL
 • Star oturma grubu (4); 2500-4200TL
 • Star mavi tk. (3); 2600-4500TL
 • Star dlx. Oturma grubu (2); 2900-4900TL
 • Star deluxe tk. (1); 3000-5200TL

Star maksi kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere ilettiğimiz bilgiler doğrudur. Artık sizler de evinizin havasını değiştirecek olan bu kanepelerden satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık kanepelerinizi değiştirmek istiyorsanız ilk seçenek olarak aklınızda kesinlikle istikbal olmalıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü olan ürünleri sayesinde ekonomik yönden de tasarruf etmiş olursunuz.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı