İstikbalYemek Odası

İstikbal Side Yemek Odası Takımı

Side yemek odası takımı oldukça şık ve modern bir tasarımı ile sizlere sunulmaktadır. Çok sevilen ve beğenilen ürünler arasında yer alan bu tasarım farklı tarzı ile yemek odanıza farklı bir hava katacaktır. İstikbal ürünlerinde insan sağlığına çok önem vermektedir. Ürünlerini E1 standardına uygun malzemeler ile tasarlamaktadır. Kanserojen malzemeler kesinlikle kullanılmaktadır. Bu malzemeler oldukça kaliteli bir şekilde insan sağlığına zarar vermeyecek yapıda kullanılmaktadır. İstikbal bütün ürünlerinde sağlığı ön planda tutmaktadır. Büfede fitil uygulamaları kullanılmıştır. Orta kapak kısmında çapraz çizgilere yer verilerek ürün daha şık bir görsele sahip olmuştur. Küçük ayrıntılar ürünleri çok daha farklı göstermektedir. Porselen kulp ve dekoratif süslere bu modelde de önem verilmiştir.

Side Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Side yemek odası takımı şıklığı ve zarafeti ile sizleri kendine hayran bırakacak bir takıma benziyor.Bu takım oldukça kaliteli ve modern tarza sahip bir takımdır. Ünite ayak kısımları yüksek olarak tasarlanmıştır. Böylece görsel olarak daha şık görünmektedir. Ürünlerin temizliği de yüksek ayaklı olması sayesinde daha kolay yapılmaktadır. Kitabeli masa özelliğine sahip bir üründür. Yani 6 kişilik masa 8 kişilik masa olma özelliğini sizlere sunmaktadır. Böylece daha kalabalık misafirleriniz geldiğin de masayı açarak kullanım alanlarını genişletebilirsiniz. Ürünlerde temperli cam kullanılmıştır. Böylece oluşabilecek kazalar en aza indirgenmiştir.

İstikbal Side Yemek Odası Takımı

Side Yemek Odası Takımı Resimleri

İstikbal Side Yemek Odası Takımı İstikbal Side Yemek Odası Takımı İstikbal Side Yemek Odası Takımı İstikbal Side Yemek Odası Takımı İstikbal Side Yemek Odası Takımı İstikbal Side Yemek Odası Takımı

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı