İstikbalYatak Odası

İstikbal Resital Yatak Odası Özellikleri ve Fiyatı

İstikbal Resital Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyatları

Resital yatak odası takımları sadeliği ve şıklığı sizlere aynı ada sunmaktadır. İstikbal Resital yatak odası takımı çok tercih edilecek modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller farklı tarzı sizlerin odasına getirmektedir. Farklı model yapısı ile sizlerin odasına da farklı bir hava sunacaktır. Bu modelde opak beyaz rengi yoğun bir şekilde kullanılmıştır.

Kapak üzerinde kullanılan figürler sayesinde görsel zenginlik de sağlanmıştır. Oldukça şık görünümü sizlere sunan bu modeller sade olarak sizlere zarafeti de sunmaktadır. 2 çeşit gardırop alternatifiniz bulunmaktadır. Gardırop seçiminizi odanızın boyutuna göre seçebilirsiniz. Ürünler de yüksek ayaklar yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu şekilde temizliğinizi kolay bir şekilde yapmanız sağlanmaktadır.

Resital yatak odası takımı insan sağlığı için kaliteli ürünler ile tasarlanmıştır. Bu takımlar da hiçbir şekilde kanserojen ürün kullanılmamaktadır. İstikbal bütün ürünlerin de bu duruma dikkat etmektedir. Ünite kapakların da yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır. Bu şekilde herhangi bir çarpma durumu gibi olaylar ile karşılaşmazsınız.

Gardıroplar da Pantolonluk bölümleri de kullanılmaktadır. Gardırop iç kısımlarında çekmeceler de bulunmaktadır. Farklı ve şık tasarımı sizlere sunan bu yatak odası model, Tuvalet aynasını da farklı tasarlayarak görselliği zenginleştirmiştir. Makyaj masası sandalyesi de görsellere uyum sağlamıştır. Farklı görünümü sizlere sunmuştur. Resital yatak odası takımın da fildişi renkleri de yoğun bir şekilde kullanılarak şık tasarımlar oluşturulmuştur.

Resital Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Resital Yatak Odası Özellikleri ve Fiyatı

Resital Yatak Odası Takımı Resimleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı