İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Pekin Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Rahatına çok düşkün olan ve koltukta oturduklarında rahatsız edici bir yön istemeyen kişilerin kesinlikle ilk tercihleri arasında bu model yer almalıdır. Adeta bir masaj koltuğunu andırmakta ve kullanıcılarını da gayet memnun etmektedir. Konforlu yapısı ve iş verisinin çok olması da en çok satış olması sebepleri arasında yer almaktadır. Son derece kaliteli kumaştan yapılması da uzun ömürlü olması ve çok çabuk yıpranmayacağını belirtmektedir. İstikbal pekin koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizler enet ve derin bilgiler de ileteceğiz.

İstikbal Pekin koltuk takımı adı gibi özel bir tasarıma sahiptir. Oldukça konforlu olan bu koltuk takımı televizyon karşısında sizleri uyutacak kadar rahattır. Görünüşü ile de sizlere konforu çağrıştıracak. Modern renkleri ile sizlerin zevkine uygun pek çok rengi bulunmaktadır. Koltuk takımının kollarının yanında bulunan mekanizma sayesinde de sizlere konforun doruklarını yasatacaktır. Relax sistemi ile koltuk takımınız konforlu dakikalarınıza eşlik edecek. Aynı zamanda ön parçalarının açılabilmesi ve çıkarılabilmesi ile de oldukça işlevsel bir koltuktur. Relax modu sayesinde tekli koltuklarınız bile bir yatak halini alabilmektedir. İstikbal Pekin koltuk takımı boyut olarak da diğer koltuk takımlarına göre geniş bir yapıya sahip, özel ölçülere sahiptir.

Özellikleri;

  • Yumuşak dokuya sahip olması
  • Yatak şeklinde tek bölüm olarak açılması
  • Kumaş kalitesi
  • Konforlu olması
  • Relax özelliğe sahip olması

Fiyatları;

  • Pekin ikili; 2300 ile 2700 arasında değişmektedir.
  • Pekin üçlü; 3000 ile 3700 arasında fiyatlar değişmektedir.
  • Pekin tekli; 1300 ile 1600 arası değişmektedir.
  • Pekin koltuk takımı(3+2+1)(1): 6700 ile 7900 arasında değişmektedir.
  • Pekin koltuk takımı(3+2+1+1)(2): 8100 ile 9600 arasında değişmektedir.

İstikbal pekin koltuk takımı özellikleri ve fiyatı detaylı bir şekilde sizlere iletilmiştir. Garantili olan bu ürünler son derece kaliteli ve en çok da rahatlığa önem veren kişilerin kullanacağı şekilde üretilmektedir. Eğer sizler de rahatına düşkün insanlar arasında yer alıyorsanız istikbal mağazalarında kolaylıkla istediğiniz ürünü modeli ve rengi bulabilirsiniz. Çünkü istikbal firması seçenek konusunda oldukça zengindir ve renk konusunda sınırlaması yoktur.

İşte şahane Pekin oturma grubu görselleri!

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı