İstikbalYatak Odası

İstikbal Side Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Side yatak odası takımında beyaz çok yoğun bir şekilde kullanarak beyazın asaleti gösterilmiştir. Beyaz su yeşili rengi ile birleşince oldukça şık bir görünüm sağlamıştır. Su yeşili ve beyaz renk insanı rahatlatan renkler arasında bulunmaktadır. Bu renkler ile odanızı süsleyerek rahat bir ortama sahip olabilirsiniz.

Bu tasarım gözde tasarımlar arasında yer almaktadır. İnsana dinginlik ve huzur veren bu tasarımlar oldukça kaliteli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu takımlar da çekmeceler de sicim kullanılmıştır. Bu da ürünlerin daha gösterişli bir hal almasını sağlamıştır. Ürünlerin gösterişi küçük ayrıntılar da gizli olabilir. Takım da yoğun olarak kullanılan renk beyazdır ama su yeşili ayrıntıları ile daha şık bir görünüme ulaşabilmektedir.

Side yatak odası takımlarında gardırop içerisinde raflı bölmeler ve askılıklar bulunmaktadır. Müşterilere kolaylık sağlayacak bir tasarım kullanılmıştır. Bu tasarımlar oldukça şık ve farklı şekilde müşterilere sunulmaktadır. Sizlerde bu tasarımlar için istikbal sitesine bakabilir ve fikir alabilirsiniz. Modeller de yüksek ayaklıklar kullanılmıştır. Böylece temizliğinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Ünitelerin her kapağın da yavaşlatıcı sistemler uygulanmıştır bu şekilde hızlı hareket etmeleri engellenmiştir. Gardıroplar da dekoratif sistemler kullanılmıştır ve dekorları farklı şekilde sunulmaktadır. Gardırobun dış kısmında da iki adet çekmece bulunmaktadır bu çekmeceler sayesin de geniş alanlar da kullanım yapabileceksiniz.

İstikbal Side Yatak Odası Takımı Fiyatı

İstikbal Side Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı
(1) 5 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin
(2) 6 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin
(3) Sürgü Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin
Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı