Yemek OdasıZebrano

Zebrano Yemek Odası Takımı Modelleri & Fiyatları 2018

Modern ve göz alıcı tarzı ile Türkiye’nin en seçkin müşteri portföyüne hizmet veren Zebrano Mobilya her sezon koleksiyonlarını daha da geliştirerek yeni müşteriler kazanmaya devam ediyor. Zebrano Mobilya Yemek Odası Takımları sadelik ve şıklığı bir araya getirerek yemek odalarınızı çok farklı bir boyuta taşıyıp sadece yemekten değil sağladığı ortam ile de müşterilerinin ruhlarını da doldurmayı başarabiliyor.

Kaliteyi slogan haline getirmeyi başarabilmiş ender firmalardan biri olan Zebrano Mobilya, mobilya sektöründe saygın ve çok önemli bir yere sahiptir. Yemek odaları veya salonların eşsiz parçaları olan yemek odası takımları konusunda estetik açıdan tam anlamıyla görsel bir şov sunan takımlar, her müşterisi için farklı dizayn edilmiş ve herkesin beğenebileceği şekilde üretilmiş, ahşap ağırlıklı olmak üzere hem sandalyeleri hem de masanın tam anlamla bir ahenk içinde görülebileceği şekilde tasarlanmaktadır.

Zebrano Mobilya Yemek Odası Takımları evinde hem sadelik hem de şıklık arayan, yeni ev döşeyen veya mobilyalarını değiştirmek isteyenler için vazgeçilmez koleksiyonların başında yer almaktadır. Sadece mobilya değil, kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir yaşam alanı sunmayı hedef alan firma birbirinden farklı ve göz alıcı yemek odası takımlarını uzman tasarımcılar tarafından tasarlayarak müşterilerine sunmaktadır. 40’a yakın mağaza ile klasik, modern ve avangard tarzda birçok farklı koleksiyonu olan Zebrano, Türkiye’nin en kaliteli kreasyonlarını müşterilerine sunmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı