Çocuk OdasıZebrano

Zebrano Mobilya Çocuk ve Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2018

Dünya’nın en lüks mobilya markalarından biri olan ve klasik tarzını koruyarak kalitesinden ödün vermeden hem göz estetiğine hem de işlevselliğe sahip modelleri bulunan Zebrano Mobilya, hayatınızı kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda ev dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olmayı başarabiliyor. Kendine özgü tarzı ile avangard veya klasik bir oda tercih eden gençler ve çocuklar için hem ailelerinin hem de kendilerinin beğeneceği şekilde tasarladığı koleksiyonu ile herkese hitap edebiliyor.

Zebrano Mobilya Çocuk ve Genç Odası Modelleri ve Fiyatları gençler ve çocukların renkli dünyalarına mükemmel bir sadelik getirerek kendilerinin yaşam biçimlerini çok farklı boyutlara taşıyabiliyor. Göz alıcı tasarımları ve genellikle oymalı modelleri ön plana çıkan koleksiyonda sağlamlık ve kaliteden hiçbir taviz verilmemiş ve her neslin beğenisine açık bir şekilde dizayn edilmiş. Çocukların ve gençlerin özellikle çocuksu dekorasyonlardan kurtularak daha yetişkin tarzı bir ortama girmesi ve bu dönem için tasarlamış olduğu modern ve klasik koleksiyonu ile Zebrano Mobilya yeni dekorasyon ve yeni mobilya fikirleri ile detay ağırlıklı modelleri sayesinde keyifli ve kaliteli zamanlar geçirmeyi planlamış.

Zebrano Mobilya Çocuk ve Genç Odası Modelleri ve Fiyatları, çocukların kullanımına göre tasarlanarak hem sempatik ve spor bir yapı hem de klasik ve zarif tarzı bir araya getirirken aynı zamanda kullandığı sade renkleri ile göz yorgunluğunu hayatınızdan çıkarabiliyor. Gençleri ve çocukları tamamen aydınlık bir ortam içine sokmayı planlayan firma sade ancak kullanışlı ve kaliteli bir koleksiyon ortaya çıkararak klasik tarz meraklılarının tek uğrak yolu olmayı başarabiliyor.

Zebrano mobilya genç ve çocuk odası takımları fiyatları teklif üzerine veya mağazalarda güncel olarak veriliyor. Fiyat bandı ise 15.000 TL ile 30.000 TL arasında değişmekte.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı