Ucuz Dekorasyon Fikirleri 2019

Ucuz Dekorasyon Fikirleri 2019

Dolar kurunun git gide artması sonucu ev dekorasyon ürünleri de çok yüksek bir şekilde artış gösterdi. Sadece ev dekorasyon ürünlerinde değil birçok malzemede artış var. Fakat bundan en çok etkilenenlerden biri dekor ürünleri oluyor. Peki ucuz dekorasyon nasıl yapabiliriz? Sadece dolardan değil durumu düşük olan fakat güzel bir eve sahip olmak isteyenlere ne gibi önerilerimiz var? Buyrun ucuz dekorasyon önerilerine göz atalım.

Ucuz dekorasyon fikirleri yazının alt bölümündeki galeride daha detaylı bir şekilde görsellerle beslenmiş olup fikir oluşturması açısından yaklaşık 10 farklı dekor örneği paylaşılmıştır. Hadi anlatıma geçelim.

Kendin Yap Ürünler

Ucuz ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız bu konuda hemen kolları yukarı çekecekseniz. Çünkü Ucuz dekorasyonda emek olması gerekmektedir.Ürünlerin çoğunu kendiniz yapmalısınız? Peki bu nasıl olacak. Çok kolay.  başlıklı makalemizi okuyarak kendin yap ürünlerini görebilirsiniz. Bu sayede sizlerde birbirinden muhteşem dekor ürünleri oluşturabilirsiniz.

Yaratıcı Olmalısınız

Ucuz ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız çok yaratıcı olmanız gerekmektedir. Bu yaratıcılıkla birlikte değeri 1000 – 1500 TL olan şeyleri bile çok rahatla 50 – 100 TL aralığında halledebilirsiniz. Bu hususta yapabileceğiniz en güzel şeylerden birisi küçük koltuklar yerine marketlerde yer alan büyük ürün tahta paletlerini alıp üst üste koyup, en üstede kauçuk ekleyerek güzel bir görüntü elde etmek. İsterseniz etrafına örtü çekin isterseniz direkt öyle kalsın.

Kullanmadığınız Eşyaları Değerlendirin

Ucuz ev dekorasyonunun bir diğer yollarından birisi ise kesinlikle kullanmadığınız eşyaları değerlendirmektir. Kullanmadığınız eşyaları değerlendirerek çok uygun fiyatlı dekorlar altına imza atabilirsiniz. Özellikle kullanılmayan ve kilere / çatı katına kaldırılan bisikletler bu hususta büyük yardımcı olabilir. Aynı zamanda market kasaları da yine ev dekorasyonu hususunda büyük etki yaratmaktadır.

İndirimleri Takip Edin

Ucuz ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız indirimleri takip etmelisiniz. Dekorasyon, daha doğrusu ev gereçleri satmakta olan mağazaları takibinize alın. IKEA gibi mağazalardan oluşturduğunuz liste kapsamında her gün girip indirimli ürünlere bakın. İnternet sitesinde fırsat ürünleri yer almaktadır. Buradan en uygun fiyatlı dekor ürünlerini alarak muhteşem yerler altına imza atarsınız.

Bütçe Planlaması Yapın

Her ne kadar ucuz ev dekorasyonu yapacağım deseniz de çıktığınız yolda birbirinden güzel ev eşyaları içerisinde kaybolarak bu kararınızı tamamıyla unutabilirsiniz. Bu sebepten dolayı bütçe planlamasını henüz dekorasyon başlamadan yapmalı ve planladığınız kadar ücretle hareket etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.