Düğün Paketleri

Tekzen Düğün Paketleri 2018

Merhabalar değerli ziyaretçiler. Bu yazımızda sizlere Tekzen Düğün Paketleri hakkında bilgi vereceğiz. Fiyatları, kampanyaları v.s. her şeyi bulabileceksiniz. Evlilik arefesinde olan çiftlerimize düğün paketleri  kapsamında tüm mobilya, beyaz eşya firmalarının ürünlerini iletiyoruz. Bakalım Tekzen evlenecek olan çiftlerimiz için ne gibi paketler sunuyor ?

Dessenti Düğün Yemek Odası Takımı

Tekzen Düğün Paketleri 2018

Dessenti modelindeki düğün paketi olan Yemek odası takımı beyaz / virjinya renklerinde üretilmiş. Çok güzel bir görünümü bulunan bu söz konusu yemek takımı İnternet’e özel, bedava kargolu fiyatıyla birlikte 1.449 TL olarak ön plana çıkıyor. TEKZEN kalitesini az çok biliyorsunuzdur. Bu fiyata Tekzen kalitesiyle bir yemek odası almak gerçekten mucize gibi bir şey. Kaçırmayın derim. Ürüne ulaşmak için tıkla – 

Dessenti Karmen Yatak Odası

Tekzen Düğün Paketleri 2018

Yatak odası takımı arıyorsanız yine Tekzen bu konuda da size yardımcı olacaktır. Başlık & Karyola dahil bir şekilde satılan yatak odası takımı Hazar / Beyaz renklerinin birleşimiyle birlikte satılıyor. Muhteşem detayları bulunan yatak odasının fiyatı ise yine yemek odasında olduğu gibi internete özel kargo bedava şeklinde 4.399 TL olarak ön plana çıkıyor. ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLA

Siena Koltuk Takımı

Tekzen Düğün Paketleri 2018

Yine TEKZEN Düğün paketleri kapsamında satılan Siena markalı koltuk takımı, internette satılmıyor. Sadece TEKZEN mağazalarında bulabilirsiniz. Krem kahverengi renk karışımından oluşan koltuk takımının içerisinde 2 adet büyük kanepe 1 adetde tekli koltuk bulunuyor. 2.799 TL’ye satılan bu ürün düğün paketleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden birisi olarak kendini gösteriyor.

Siena Vitrinsiz Yemek Odası Takımı

Tekzen Düğün Paketleri 2018

Siena modelindeki bir diğer düğün paketi ürünü olarak kendini gösteren Yemek odası takımında vitrin yer almıyor. Sadece mağazalardan alabileceğiniz bu takım yine krem kahverengi renk karışımından meydana geliyor. Fiyatıyla birlikte kalitesini konuşturan TEKZEN bu ürünü de 2.299 TL’ye satıyor. Evlilik arefesindeyseniz bu ürünü yemek odası takımı olarak temin edebilirsiniz.

Siena Yatak Odası Takımı

Tekzen Düğün Paketleri 2018

Siena serisinin bir diğer ürünü olarak kendini gösteren yatak odası takımı diğerlerinde olduğu gibi kahverengi krem yerine kahverengi beyaz renk karışımından meydana geliyor. Uygun fiyatıyla birlikte düşük bütçeli ev kurmak isteyenler için kendini gösteren Siena yatak odası takımı sadece TEKZEN mağazalarında 2.299 TL’ye satılıyor.

TEKZEN’de satılan düğün paketleri bu şekilde sıralanmakta. Siena ve Dessenti modelindeki ürünler, yemek odası, oturma odası ve yatak odası için muhteşem tercihler olarak kendini gösterecektir.

Eğer evlilik öncesinde uygun fiyatlarla ev kurmak istiyorsanız bu durumda TEKZEN’e başvurabilirsiniz. Kalitenin adresi olarak öne çıkan TEKZEN, bu konuda memnun kalmanız için gerekli her şeyi yapacaktır.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı