İstikbalKanepe Takımları

Siena Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Kanepe takımlarının artık mekânlarda çok daha fazla tercih edilmesi ile mobilya firmaları pek çok model ve özellikte kanepe takımları üretmeye başlamışlardır. Siena Delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizlerin beğenisini kazanıp, ihtiyaçlarınıza yönelik bir takım olacaktır. Özellikle bu kanepe takımı tasarımı ile de sizlerin oldukça dikkatini çekecektir. Lacivert ve pembenin müthiş birleşimi ile düğmeli detayları sizleri oldukça etkileyecektir. Ahşap ayaklıkları sayesinde de hem tasarım olarak çok şık durmakta, hem de sizlere temizlik konusunda rahatlık sağlamaktadır.

Siena Delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizlerin beğenisini kazanacak olup, aynı zamanda konforlu bir yaşam sürmenize de yardımcı olacaktır. Siena Delux sizlere pek çok farklı renklerle de zevkinize uygun tercih yapma olanağı sunmaktadır. Siena Delux yatak olabilme özelliği ile de misafirlerinizin rahat etmenizi sağlayacaktır. Çok fazla misafiri olanlar için bu özellik ile çok beğenilecek bir modeldir. Hem şık bir tasarıma sahip olup, hem de konforu ile sizleri rahat ettirecektir. Aynı zamanda silinebilir kumaş özelliği ile de sizlerin temizlik konusunda yardımcısı olacaktır. Yumuşak doku kumaş özelliği ile de sizlere her oturuşta yumuşak bir tuşe sağlayacaktır. Ayrıca tercihinize göre ikili ya da takım olarak da kanepe tercihi yapabilmektesiniz. Mekanınızın büyüklüğüne göre tercih de bulunabilir, ikili takımda alabilirisiniz.

Renk ve desen çeşitlerinin fazla olduğu kanepe takımları arasında bulunan Siena deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Her evin boya ve dekoruna uyumlu olan bu kanepe takımları hem uzun ömürlü oluyor hem de sizleri hiçbir şekilde ekonomik zarara sokmuyor. Sebebi ne diye soracak olursanız eğer 60 yıllık tecrübe sonucunda tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir sistem oturtulmuştur. Her zevke göre uyumlu bir şekilde tasarlanan ve sağlıklı ortamlarda üretilen bu koltuklar sayesinde kaliteli bir yaşam alanı elde etmiş olursunuz sizlere ilk olarak özelliklerinden ve fiyatlarından bahsedeceğiz daha sonrasında da ürünü alanların ne kadar menün olduklarına değineceğiz.

Siena Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Özellikleri;

  • Rahat temizlenmesi için uzun ve ahşap ayaklar.
  • Yatak olabilme özelliği,
  • Sandık olabilme özelliği,
  • Silinebilir kumaş özelliği,
  • Yumuşak dokusu,

Fiyatları;

  • Siena üçlü; 1800-2200 TL
  • Siena ikili; 1600-1900TL
  • Siena berjer; 1000-1200TL
  • Siena deluxe tk. (1); 5700-6700TL
  • Siena koltuk takımı (2); 5500-6500TL

Siena deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında vermiş olduğumuz bilgiler sayesinde artık sizler de daha fazla özellikli kanepe takımı aramayacaksınız. İstediğiniz renk ve modellerde son derece uyumlu bir şekilde bulunan firma sadece istikbaldir. En güzel şekilde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz kanepe takımları rahatlık ve konfor açısından da birinci sırada yer almaktadır. İstikbal mağaza ya da web sitesinden gaz atabilir satışını da almak üzere yapabilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı