Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri 2019

Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri 2019

Ev dekorasyonu her ev için yapılması gerekenler arasındadır. Dekorasyon uygulaması yapılmayan evler görünüm açısından hiç iç açıcı olmamaktadır. Bu sebepten dolayı kesinlikle ev dekorasyon uygulamalarını yapmalısınız. Fakat ev dekorasyon uygulaması yapmak yazıldığı kadar kolay olmamaktadır. Bu sebepten dolayı dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunuyor.

Pratik ev dekorasyon fikirleri galerimiz yazının alt bölümündedir. Ev dekorasyon fikirlerine galeriden bakmadan önce yazılı ilettiğimiz önerilere dikkat etmelisiniz.

Minimal Eşyalar Kullanın

Pratik ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız minimal eşyalar kullanmalısınız. Yani sizi çok uğraştıracak fazla eşya veya büyük eşyalarla evi doldurmak yerine küçük eşyalar alarak çok ferah ve o kadar da kolay bir dekorasyon uygulaması yapabilirsiniz. Minimal eşyalar duvarlar ve halının etkisinde çok kalmaktadır. Bu sebepten duvarlar ve halılar düzgün dekor edilirse minimal eşyalarda bundan nasibini alacaktır.

Uygun Renkleri Bulun ve Tüm Odayı O Renklerde Dekor Edin

Birbirine uyumlu olan renkler birçok internet sitesinde bulunmaktadır. Dekor tarzınıza göre; modern, klasik, avangard tarz renkleri bulun. Hemen ardından ise uyumlu renkleri ele alıp eşyaları, duvarı ve halıları o hususta tasarlayın. Biz her zaman kırmızı – siyah ve beyaz- ya da kırmızı ve gri veya gri ve sarı renkleri öneriyoruz. Bu renklerle muhteşem dekorasyonlar altına imza atabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilir Ürünler Tercih Edin

Pratik dekorasyonun olmazsa olmazı kolay temizlenebilir ürünler olmaktadır. Artık nano teknoloji kumaşların da çıkmasıyla birlikte teknolojinin getirdiği birçok eşya bulunmaktadır. Kolay temizlenebilir olduğu zaten özelliklerinde yazar. Bu eşyaları tercih etmeniz pratik dekorasyon için önemlidir. Çok açık renk veya çok fazla ayrıntısı bulunan ürünlerden uzak durun.

Renk Karmaşasından Uzak Durun

Birbirinde uyumlu olan renklere bakın ve o renklerle dekor uygulaması yapın dedik. Birbirine uyumlu olan renklere bakıp, 6-7 farklı renk tercihi uygulamayın. En fazla kombin edeceğiniz renk sayısı 3 olsun. 3’den fazla kombinlenen renk hem evi bunaltmakta hem de pratiklikten dışarı çıkmaktadır. Bu yüzden 3 ideal rakamdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.