GenelOturma OdasıPüf Noktalar

Özel Ev Duvar Dekorasyonları 2020

Evde geçirilen zamanın daha kaliteli ve değerli olabilmesi için, kişisel dekorasyon stil önemli bir potansiyel teşkil etmektedir. Özellikle yaşam alanlarının çehresini değiştirebilecek duvar dekorasyonları ile beraber oldukça güzel alanlar yaratmak mümkün. Tabii burada belli başlı bazı unsurlar ele alınmalı ve güzel bir görünüm oluşturulmalıdır.

 Duvar Kağıtları Tercihi

 Birçok farklı seçenek altında günümüz trend modellerinin duvar kağıtları olduğunu söylemek mümkün. Özellikle doğa teması 2020 yılının en dikkat çeken tasarımları arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda çiçek desenli tasarımları tercih edebilir; eğer bunu beğenmiyorsanız geometrik desenli seçenekler ile beraber taş görünümlü duvar kağıtlarını ele alabilirsiniz. Bu konuda geniş ürün yelpazesi ile beraber, kendi isteklerinize uygun seçim konusunda zorlanmayacaksınız.

Özel Ev Duvar Dekorasyonları 2020

 Özel Boyalar ile Duvarları Daha Güzel Hale Getirin

 Rengarenk yaşam alanı kurgularken aynı zamanda doğayı en iyi şekilde evinize yansıtabilirsiniz. Bu konuda pastel pembesi, gri ve pantone rengi olarak bilinen klasik mavi renklerini ele alabilirsiniz. Aynı zamanda bu renklerle uyum sağlayacak hardal sarısı ile beraber mor renkler üzerinden de tercih gerçekleştirmek mümkün. Özellikle son dönemlerde ilgi gören geometrik duvar boyaları, bu renklerin etkin şekilde bir araya gelmesine harika bir olanak tanımaktadır. Maskeleme bandı kullanmak suretiyle farklı renkleri bir araya getirerek, birbirinden harika geometrik şekiller oluşturulabilir.

Özel Ev Duvar Dekorasyonları 2020

 Özel Tablo Çeşitleri Kullanımı

 Özellikle oturma alanları ve salonlar söz konusu olduğunda tablolar vazgeçilmezdir. Bu konuda iç açıcı doğa resimleri ile beraber geometrik şekiller eşliğinde hazırlanmış tablolar kullanılabilir. Böylece harika dekorasyon seçenekleri üzerinden, farkı tablolar ile beraber duvarları süsleyebilirsiniz. Bu durum odanın boş gibi görünmesinden ziyade dolu ve aynı zamanda zarif bir etki yaratmasına fırsat vermektedir.

Özel Ev Duvar Dekorasyonları 2020

 Duvarlarda Çıta Kullanımı

 Son dönemlerde duvarlarda kullanılan dekorasyon çıtalar oldukça popüler hale geldi. Daha karizmatik ve etkili bir görünüm sağlayan çıta çeşitleri, aynı zamanda sade bir görünüm de oluşturmaktadır. Bu doğrultuda kalemle beraber ölçü almak suretiyle çıtanın yerleştirileceği noktalar belirlenebilir. Daha sonra elde edilmiş olan çantalar iki kat boyanması suretiyle silikon ile beraber istenilen noktaya duvarda yerleştirilebilir. Kişisel isteğe bağlı olarak çıtalar duvarla aynı renk olabilir ya da zıt renkler kullanılabilir.

Özel Ev Duvar Dekorasyonları 2020

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı