Nubuk Koltuk Kumaşı Nasıl Temizlenir?

Nubuk Koltuk Kumaşı Nasıl Temizlenir?

Nubuk Koltuk Kumaşı Nasıl Temizlenir?

Günümüzde nubuk koltuk takımları çok faza tercih edilmektedir. Görüntüsü ile hem şık ortamlara imza atmanızı sağlar hem de rahatınıza düşkünseniz sizi rahat ettirecektir. Konfor denilince ilk akla gelen nubuk koltuk kumaşı nasıl temizlenir? Soruları ile sık sık karşılaşmaktayız. Şimdi bu sorularınızı cevaplandıralım. Nubuk koltuklar görünüş itibari ile çok hoş olsalar da söz konusu temizlik olunca diğer kumaş türlerine göre temizliği daha zordur. Nubuk koltuk üzerine su ve ya herhangi bir sıvı döküldüğünde hemen kurulanması gerekmektedir, yoksa kumaşımıza sıvı zarar verecektir, zamanla kumaşın dökülmesine sebep olacaktır.

Nubuk Kumaşlar Güzel Ama ya Temizliği?

Nubuk koltuk kumaşı nasıl temizlenir? Nubuk kumaş türü itibari ile özel bir kumaş olduğu için temizliğinde de ayrıca bir özen göstermeniz gerekmektedir. Koltuğunuzu temizlemek için koltuk şampuanlarından kullanabilirsiniz. Daha az bir deformasyonla koltuğunuzun ömrünü uzatabilirsiniz böylelikle. Koltuğunuzu silerken kesinlikle hiçbir kimyasal maddenin bulunduğu temizlik maddelerini tercih etmeyiniz. Bu temizlik malzemeleri koltuğunuzun çabuk yıpranmasına sebep olacaktır. Az su ile koltuk şampuanı kullanarak korktuklarınızın temizliğini gerçekleştiriniz. Nubuk koltuk kumaşı nasıl temizlenir? Sorularınızı yukarıda cevaplandırdık. Zaten nubuk kumaş türü itibari ile çok kolay kolay leke tutmayacağı için size kolaylık sağlayacaktır.

Nubuk koltuk kumaş temizliği ile alakalı olarak sizlere verebileceğimiz cevaplar şimdilik bu kadar. Umarız nubuk koltuk kumaş temizliği ile alakalı sizlere yardımcı olabilmişizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.