Mudo

Mudo Kitaplık Modelleri ve Fiyatları 2018

Yenilikçi tarzıyla sınırları zorlayan Mudo Concept mağazalarında yer alan kitaplık modelleri sayesinde müşterilerini tasarım anlamında doyum noktasına ulaştırmayı hedefleyen marka, birçok geometrik şekli kullanarak bilinen tasarımların dışına çıkmıştır. Bugün 26 ilde 115 mağazasıyla hizmet verdiği ve hitap ettiği birçok kesimden müşterileriyle dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Daima geleceğe bakan, yalnızca güncel modayı takip etmeyerek, kitaplık modellerinde de diğer markalara göre çağ atlamış olduğunu kanıtlamıştır. Mudo Kitaplık Modelleri ve Fiyatları, tasarımlarını yaratırken çeşitli ahşap türlerini kullanmıştır. Geri dönüştürülmüş ağaç ve çam kullanılarak tasarlanan modeller, dayanıklılığı ile bilinen, sıcaklık ve nem değişikliklerine dirençli meşe ağacı kullanılarak tasarlanan modeller, maun ağacının estetik yapısından meydana gelmektedir. Mudo Akasya ağacının kullanıldığı ve birçok ahşap çeşitliliğiyle birleştirilen demirin kullanıldığı modellerle klasik, modern, şık, sadelik seçeneklerini sunan marka tasarımlarıyla çok iddialı modellere sahiptir.

Modellerinde beyaz, kahverengi ve siyah renkleri kullanması da kullanılacağı mekana hemen uyum sağlayabilmesini de sağlıyor. Kitaplık tasarımlarında birçok boyutu kullanmasıyla büyük ya da küçük evleri tasarlamaya aday olan modelleriyle müşterilerinin memnuniyetine sunulmuştur. 20’ ye yakın çeşidiyle dekorasyonları güçlendiren kitaplık modelleri satışları Concept mağazalarında ve resmi internet sitesi üzerinden satışı gerçekleşmektedir. Mudo Kitaplık Modelleri ve Fiyatları, 800 TL’ den başlayan ve 7000 TL’ ye kadar uzanan fiyat aralığıyla her bütçeye uygun alternatifler sunmaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı