KoçtaşOfis

Koçtaş Kitaplık Modelleri & Fiyatları 2018

Okulların açılmasıyla birlikte doğan kitaplık ihtiyacınız için Koçtaş mağazalarında bulunan kitaplık modellerini araştırdık. Koçtaş kitaplık modellerini,fiyatları ile birlikte detaylı olarak yazacağız.

Koçtaş yaklaşık her ilde mağazası olup, bir ev için ne lazımsa hepsini bir çatı altında bulabileceğiniz ev hobi mağazasıdır. Mobilya, nalbur, seramik, yapı malzemeleri, elektronik, elektrik malzemeleri, banyo mutfak derken bir evdeki genel yapı malzemelerinin tamamını bulabilirsiniz. En önemli kalemlerinden birisi ise mobilya kategorisi.

Mobilya reyonlarında yer alan kitaplıklar, masalar, gardroplar, yatak odası, genç odası, mutfak dolapları, bahçe mobilyalarının çeşitli model ve seçenekleriyle ihtiyacınız olanı karşılamanız oldukça mümkün.

Koçtaş Mobilya Modelleri Fiyatları Öğrencilerin ve Ailelerin Favorisi

Koçtaş’ta bulunan kitaplık modelleri, oldukça kaliteli tasarımlarıyla ile raflarda alıcıları bekliyor. Fiyatları ise 50 TL’den başlıyor ve ölçülere göre değişiyor.

Sizler için Koçtaş’ta bulunan kitaplık modellerini ve çeşitlerini fiyatları ile birlikte aşağıda listeliyoruz. Özellikle istediğiniz modeller varsa bizlere yazın. Koçtaş’tan alacağınız ürünlerin nakliyesi size aittir. Belirli bir ücret karşılığında evinize nakliyesi gerçekleştiriliyor. Koçtaş’tan alacağınız kitaplıkların kurulumları size ait. Genelde kitaplık veya bu tarz paket mobilyaları aldığınızda, içinden kurulum kitapçığı veya kurulum anlatım şablonu çıkar. Siz kurulumunu yaparsınız.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı