Koçtaş Kitaplık Modelleri & Fiyatları 2018

Koçtaş Kitaplık Modelleri & Fiyatları 2018

Arkadaşlar okullar açıldı malüm artık kitaplık ihtiyacı da hasıl oldu. Bizde sizler için Koçtaş’taki kitaplık modellerini araştırdık. Koçtaş kitaplık modellerini, Koçtaş kitaplık fiyatları ile birlikte detaylı olarak yazacağız.

Koçtaş yaklaşık her ilde mağazası olup, bir ev için ne lazımsa hepsini bir çatı altında bulabileceğiniz ev hobi mağazasıdır. Mobilya, nalbur, seramik, yapı malzemeleri, elektronik, elektrik malzemeleri, banyo mutfak derken bir evdeki genel yapı malzemelerinin tamamını bulabilirsiniz. En önemli kalemlerinden birisi ise mobilya kategorisi.

Mobilya reyonlarında kitaplıklar, masalar, gardroplar, yatak odası, genç odası, mutfak dolapları, bahçe mobilyaları derken bir çok mobilya ürünlerini bulmanız mümkün.

Koçtaş Mobilya Modelleri Fiyatları Öğrencilerin ve Ailelerin Favorisi

Koçtaş’ta bulunan kitaplık modelleri, piyasanın baya üzerinde bir kalite ile raflarda alıcıları bekliyor. Fiyatları ise 50 TL’den başlıyor ve ölçülere göre değişiyor. Tabi malzemeye, kapaklı olup olmamasına göre değişiyor.

Sizler için Koçtaş’ta bulunan kitaplık modellerini fiyatları ile birlikte aşağıda listeliyoruz. Özellikle istediğiniz modeller varsa bizlere yazın. Koçtaş’tan alacağınız ürünlerin nakliyesi size aittir. Belirli bir ücret karşılığında evinize nakliyesi gerçekleştiriliyor. Tabi aynı zamanda koçtaş’tan alacağınız kitaplıkların kurulumları da size ait. Genelde kitaplık veya bu tarz paket mobilyaları aldığınızda, içinden kurulum kitapçığı veya kurulum anlatım şablonu çıkar. Ona göre siz kurulumunu yaparsınız.

Alacağınız tüm ürünlerin içinde vidalar çıkmaktadır. Bazı ürünlerde ise alyan da beraberinde verilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.