Düğün PaketleriGenelKilim Mobilya

Kilim Mobilya Düğün Paketleri 2018

İyi günler sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere Kilim Mobilya düğün paketleri hakkında bilgi aktarımında bulunacağız. Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte yeni evlenecek olan çiftler ev arayışına, evi bulan çiftler ise eşya ve düğün paketi arayışına girmiş durumda.

Kilim Mobilya, düğün paketleri 2018 konusunda kendisini kanıtlamış, birbirinden güzel ürünler tasarlamış ve satışa sunmuş bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Eğer düğün paketi ihtiyacınız varsa bu söz konusu ihtiyacınızı Kilim Mobilya’dan karşılamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü hem kalite bakımından üstün, hem de fiyat bakımından oldukça uygun.

Kilim Mobilya yeni evlenecek olan çiftlere destek amaçlı 12 taksit imkanı sunuyor. Kredi kartına yapılan bu taksit sayesinde zaten düğün masrafı mevcutken ek bir masraf yapmıyor, kenara para koyup aylık taksit şeklinde ödeyebiliyorsunuz.

Kilim Mobilya düğün paketleri 2018 konusundan yola çıkarak gelin bakalım hangi mobilyalar var?

Göreme

Kilim Mobilya Düğün Paketleri 2018

Türkiye’de yer alan Göreme’de yer alan renklerden ilham alınarak en ince detayına kadar tasarlanmış olan söz konusu Göreme takımı, hem cebinizi hem de gözünüzü ferahlatacak diyebiliriz. Yatak odası takımı, yemek odası takımı ve oturma odası takımından meydana gelen bu düğün paketinde 3 takım farklı şekilde satılıyor. Birlikte değil.

Göreme düğün paketi hem evinizin dekorasyon anlamında çok ileri bir yere taşınmasına vesile olacak, hem de çok daha modern bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

4 kapısı bulunan gardrop, çift kişilik baza, çift kişilik yatak, 6 kişilik yemek masası ve kişi başına düşen 1 sandalyeyle birlikte evinizin tüm mobilya ihtiyacını karşılayabileceksiniz. Fiyat ise 5.740 TL olarak öne çıkıyor. Kapadoya Lux koltuk takımı ise tam adı.

Milas

 

Milas uzun yıllardan beri Kilim tarafından satılan ve modasını hiçbir zaman kaybetmeyen bir paket olarak öne çıkıyor. Yatak odası, koltuk takımından oluşan bu Milas, 2 takımı aynı sette tek fiyata değil farklı farklı satıyor.

Renk alternatifi çok fazla olan Milas oturma odası takımına göz atalım. 6.549 TL olan fiyatı 4.567 TL’ye düşen bu söz konusu takım oturma odası ve salonlarınız için mükemmel bir şekilde kendini gösterecektir. Kalite konusunda çok soru geliyor. Kilim Mobilya’nın bu alanda ne kadar kaliteli işler çıkardığını çoğu kişi bilir. Bu sebepten kalite konusuna değinmek istemiyorum. Kalitesiz ürün bulamazsınız demem yeterli olacaktır.

Kilim Mobilya Düğün Paketleri 2018

Diğer bir Milas takımı ise yatak odası takımı olarak öne çıkıyor. 8.999 TL’den, 6.222 TL’ye düşüş gösteren Milas Yatak Odası Takımı, retro tarzda ağaç görüntüye sahip. İster açık renk, ister kapalı renk tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıntılarla güzelleşen Milas yatak odası takımı, uykunuzda size keyif verecek kadar güzel bir şekilde dekor edilmiş. Eğer retro tarzda ürünler seviyorsanız, bu yatak odası takımını uygun fiyatına karşın kaçırmayın derim. Ürünün içerisinde bir tane 6 kapılı dolap, bir tane 2 kapılı sürgülü dolap, bir tane şifonyer ve aynası, bir tane karyola baza, bir tane de komodin yer alıyor.

Kilim Mobilya Düğün Paketleri 2018

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı