Kendin Yap Ev Dekorasyon Fikirleri 2019

Kendin Yap Ev Dekorasyon Fikirleri 2019

Son zamanlarda popülaritesini artırmış olan kendin yap ev dekorasyon fikirleri hususunda birçok ev dekorasyon fikri bulunmaktadır. Ev dekor uygulamaları yaparken kendin yap fikirleri hem bütçenizi daha düşük gösterecek, hem de çok güzel tasarımlar elde edecekseniz. Bu hususta birçok kendin yap fikri bulunmaktadır. Gelin bu fikirlere göz atalım.

Eski Klavyelerinizi Değerlendirin

Hemen hemen her evde eski klavye bulunmaktadır. Eski klavyeler ne çöpe atılır ne de kullanılır, bu durumda çok güzel bir kendin yap fikri bulunuyor. Klavyenizden kalem kutusu yapmaya ne dersiniz? Eski klavyenizin tuşlarını sökün ve silikon tabancasıyla küçük salça kutusunun üzerine yapıştırın. Aralarında boşluk kalmamasına özen gösterin. Kalemliği ofisinizde veya evinizde kullanabilirsiniz.

Eski Merdivenlerinizi Atmayın!

Eski merdivenler çok güzel dekoratif ürünler haline getirilebilmektedir. Eski merdivenlerinizden raf yapmaya ne dersiniz? Eskinin tahta merdivenleri şimdi yerine metal merdivenlere bıraktı. Tahta merdivenleri yan çevirip duvara montajladığınızda mükemmel raflar oluşacaktır. Bu raflara kitaplarınızı, süs eşyalarınızı koyabilirsiniz.

İnşaat Paleti Kullanarak Bir Oturma Köşesi Yapın

Balkonunuzda veya bahçenizde bir oturma köşesi oluşturmak isteseniz bunun için özel üretilen eşyalar en düşük 400 TL’ye satılmaktadır. Bunun belki de çeyrek fiyatına alabileceğiniz ya da yolda atılmış olarak bulabileceğiniz inşaat paleti, oturma köşesi açısından en güzel üründür. İnşaat paletinin üzerine koyacağınız kauçuk veya yorganın üzerini bir örtüyle kapatıyorsunuz. Farklı yastıklarla kombin yapıp muhteşem bir uygulama elde ediyorsunuz.

Dallardan Mükemmel Bir Dekor Ürünü Yapın

Bunun için kurumuş ağaç dallarına ihtiyacınız var. Uzun boyutlarda yaklaşık 10 tane ağaç dalı işinizi görecektir. Ağaç dallarını bir vazonun içerisine koyup, kalpler ve fotoğraflarınızı bu dallara asarak muhteşem görüntüler elde edebilirsiniz. Bu basit dekor ürünü evlerin köşe bölümlerinde mükemmel durmaktadır.

Patlak Ampulleri Değerlendirin

Patlak ampullerinizi vazo olarak kullanabilirsiniz. Ampulleri vazo olarak kullanmak yapılabilecek en güzel kendin yap fikirlerinden. Ampulün duya giren bölümünü söktükten sonra buradan küçük bitki dallarınızı içerisine sokabilirsiniz. Muhteşem bir görünüm oluşacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.