Kelebek MobilyaYemek Odası

Kelebek Mobilya Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları 2018

Dayanıklılık ve estetiğin adı olan Kelebek Mobilya birbirinden eşsiz güzelliğe sahip farklı yemek odası modelleri ile müşterilerini karşılıyor. Her kesime ve beğeniye hitap eden modelleri yanında sunduğu uygun fiyatları ile en çok tercih edilen markaların başında gelen firma yıllardır kalitesine kalite katarak en sağlam ürünleri en zarif tasarımlar ile birleştirebiliyor.

Kelebek Mobilya Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları rakiplerine göre çok daha uygun olmasının yanında sunduğu kalite birkaç adım önde olmayı başarırken her bütçeye uygun farklı tasarımları bulunuyor. ILIA Yemek Odası Takımı koleksiyonun en düşük fiyatına sahip olurken 3495 TL’lik etikete sahip. 6850 TL’lik etiketi ile en pahalı model ise BULIA Yemek Odası Takımı olurken iki fiyat arasında çok daha geniş bir yelpazede ürünler bulmak mümkün. Kelebek Mobilya tarafından üretilen ve en çok satışı yapılan ve tercih edilen model ise 4495 TL’lik fiyatı ile REDORO Yemek Odası Takımı olurken iki farklı parça gibi görünüşü odalarına çok ayrı bir hava katacak.

Ücretsiz kurulum ve nakliye yanında standart verilen 2 yıllık garantileri ile Kelebek Mobilya Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları her kesime hitap etmeyi başarabilirken sunduğu avantajları ile en çok tercih edilen modellerin başında yer alıyor. Firma yıllardır verdiği hizmetleri daha da taçlandırarak yıldızlara yakışan kaliteyi herkesin ulaşabilmesini hedefliyor.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı